LAJMI I FUNDIT:
Aleix Vidal

Aleix Vidal

58 Artikuj

Info

Aleix Vidal ka lindur më 21 gusht 1989 në Spanjë

Real Madridi shokohet në udhëtim te Espanyoli

Real Madridi shokohet në udhëtim te Espanyoli

La Liga
U lëndua në fundjavë nga Pezzella, publikohen fotografitë e lëndimit të tmerrshëm te Aleix Vidal

U lëndua në fundjavë nga Pezzella, publikohen fotografitë e lëndimit të tmerrshëm te Aleix Vidal

La Liga
Interi pas dyshes së Barcelonës – Vidal dhe Rakitic kërkohen nga Conte

Interi pas dyshes së Barcelonës – Vidal dhe Rakitic kërkohen nga Conte

Serie A
Pique dhe shumë yje pjesë ekipit të Katalunisë për ndeshjen ndaj Venezuelës

Pique dhe shumë yje pjesë ekipit të Katalunisë për ndeshjen ndaj Venezuelës

Përfaqësueset
Barcelona 5-1 Real Madrid: Notat e lojtarëve, Suarez ylli i ndeshjes

Barcelona 5-1 Real Madrid: Notat e lojtarëve, Suarez ylli i ndeshjes

La Liga
Zyrtare: Barcelona njofton shitjen e Vidalit te Sevilla

Zyrtare: Barcelona njofton shitjen e Vidalit te Sevilla

La Liga
Fshesa e Barcelonës: Nga Gomes te Dembele, dhjetë lojtarët që mund të largohen këtë verë nga Camp Nou

Fshesa e Barcelonës: Nga Gomes te Dembele, dhjetë lojtarët që mund të largohen këtë verë nga Camp Nou

La Liga
Barcelona mund t’ia ketë ‘vjedhur’ Malcomin nga dora Monchit të Romës, por drejtori sportiv sa ishte te Sevilla ua kishte marrë milionat katalunasve

Barcelona mund t’ia ketë ‘vjedhur’ Malcomin nga dora Monchit të Romës, por drejtori sportiv sa ishte te Sevilla ua kishte marrë milionat katalunasve

La Liga
Janë 12 spanjollë që pritet të luajnë në ndeshjen Chelsea – Barcelona

Janë 12 spanjollë që pritet të luajnë në ndeshjen Chelsea – Barcelona

Liga e Kampionëve
Atletico Madridi planifikon transferimin e Vidalit në verë

Atletico Madridi planifikon transferimin e Vidalit në verë

La Liga
Agjenti e pranon, Vidal mund të kalojë te Roma

Agjenti e pranon, Vidal mund të kalojë te Roma

Serie A
Vidal kërkohet nga Manchester United dhe Liverpool

Vidal kërkohet nga Manchester United dhe Liverpool

Premier League
Barcelona do të tentojë të grumbullojë 125 milionë funte nga shitjet e pesë lojtarëve – Qëllimi, blerja e Coutinhos

Barcelona do të tentojë të grumbullojë 125 milionë funte nga shitjet e pesë lojtarëve – Qëllimi, blerja e Coutinhos

La Liga
Përfaqësuesi i Vidalit: Nuk na ka kontaktuar as Interi as Roma

Përfaqësuesi i Vidalit: Nuk na ka kontaktuar as Interi as Roma

La Liga
Interi pas  Deulofeut dhe Vidalit të Barcelonës

Interi pas Deulofeut dhe Vidalit të Barcelonës

Serie A
Sërish bëri diçka jonormale, Messi asistoi pa njërën këpucë tek goli i Vidalit në El Clasico (Video/Foto)

Sërish bëri diçka jonormale, Messi asistoi pa njërën këpucë tek goli i Vidalit në El Clasico (Video/Foto)

La Liga
Katalunasit pushtojnë Madridin, Barcelona vazhdon si e pamposhtur në La Liga (Video)

Katalunasit pushtojnë Madridin, Barcelona vazhdon si e pamposhtur në La Liga (Video)

La Liga
Roma rivalizon Sevillan për Vidalin

Roma rivalizon Sevillan për Vidalin

Serie A
“Operacioni fshesa” – Barça largon katër lojtarë në janar, për të financuar transferimin e Coutinhos

“Operacioni fshesa” – Barça largon katër lojtarë në janar, për të financuar transferimin e Coutinhos

La Liga
Revolucion te Barcelona, klubi vendos 10 lojtarë në shitje (Foto)

Revolucion te Barcelona, klubi vendos 10 lojtarë në shitje (Foto)

La Liga
Monchi dëshiron Vidalin te Roma

Monchi dëshiron Vidalin te Roma

Serie A
Valverde ndan skuadrën në katër pjesë: Lojtarët e paprekshëm, zëvendësues, të dorës së dytë dhe të panevojshëm

Valverde ndan skuadrën në katër pjesë: Lojtarët e paprekshëm, zëvendësues, të dorës së dytë dhe të panevojshëm

La Liga
Nga Sanchez e Vidal te Bale e Robben – Këta janë yjet që do të mungojnë në Kampionatin Botëror (Foto)

Nga Sanchez e Vidal te Bale e Robben – Këta janë yjet që do të mungojnë në Kampionatin Botëror (Foto)

Përfaqësueset
Formacioni i mundshëm i Spanjës dhe Katalunisë, kush do të fitonte? (Foto/Sondazh)

Formacioni i mundshëm i Spanjës dhe Katalunisë, kush do të fitonte? (Foto/Sondazh)

Arbios Kryeziu