LAJMI I FUNDIT:

Alan Shearer

62 Artikuj

Top 10 lojtarët më të mëdhenj në histori të Ligës Premier – Ronaldo i treti, asnjë lojtar i Liverpoolit në listë

Top 10 lojtarët më të mëdhenj në histori të Ligës Premier – Ronaldo i treti, asnjë lojtar i Liverpoolit në listë

Premier League
Renditen 100 lojtarët më të mirë në histori të Ligës Premier

Renditen 100 lojtarët më të mirë në histori të Ligës Premier

Premier League
Shearer: Manchester Unitedi është ekip më i mirë pa Pogban

Shearer: Manchester Unitedi është ekip më i mirë pa Pogban

Premier League
ESPN zgjedh formacionin më të mirë që ka luajtur në Ligën Premier – shumë befasi brenda tij ku mungon Steven Gerrard

ESPN zgjedh formacionin më të mirë që ka luajtur në Ligën Premier – shumë befasi brenda tij ku mungon Steven Gerrard

Premier League
Tifozët votojnë për lojtarët më të mirë në vitet e 90’ta – renditje për t’u befasuar

Tifozët votojnë për lojtarët më të mirë në vitet e 90’ta – renditje për t’u befasuar

Ndërkombëtare
Shearer paralajmëron largimin e Kane nga Tottenhami

Shearer paralajmëron largimin e Kane nga Tottenhami

Premier League
Ronaldinho, Zidane, Gascoigne – një formacion me super yje që Alex Ferguson nuk arriti t’i marr te Manchester United

Ronaldinho, Zidane, Gascoigne – një formacion me super yje që Alex Ferguson nuk arriti t’i marr te Manchester United

Premier League
Shearer: Është e padrejtë t’i jepet titulli Liverpoolit, kampionati duhet shpallur i pavlefshëm nëse nuk kompletohet

Shearer: Është e padrejtë t’i jepet titulli Liverpoolit, kampionati duhet shpallur i pavlefshëm nëse nuk kompletohet

Premier League
Alan Shearer: Mbrojtja e Cityt është një aksident që pritet të ndodhë

Alan Shearer: Mbrojtja e Cityt është një aksident që pritet të ndodhë

Premier League
Alan Shearer flet për favoritët e Ligës së Kampionëve, City nuk bën pjesë në listën e tij

Alan Shearer flet për favoritët e Ligës së Kampionëve, City nuk bën pjesë në listën e tij

Liga e Kampionëve
Henry, Inzaghi … ish-lojtarët e njohur të cilëve nuk iu ka ecur si trajner dhe janë shkarkuar nga klubet që bën histori me to

Henry, Inzaghi … ish-lojtarët e njohur të cilëve nuk iu ka ecur si trajner dhe janë shkarkuar nga klubet që bën histori me to

Liga e Kampionëve
Salah bëhet lojtari i katërt në histori të Ligës Premier që shënon më shpejt 50 gola

Salah bëhet lojtari i katërt në histori të Ligës Premier që shënon më shpejt 50 gola

Premier League
Deklaratat interesante dhe thumbuese, konfliktet dhe momentet që do të kujtohen nga viti 2018

Deklaratat interesante dhe thumbuese, konfliktet dhe momentet që do të kujtohen nga viti 2018

Shkumbin Pireva
Shearer mendon se Mourinho është në rrezik të shkarkohet

Shearer mendon se Mourinho është në rrezik të shkarkohet

Premier League
Salah barazon rekordin e Shearerit, Ronaldos dhe Suarezit për më shumë gola brenda një sezoni në Ligën Premier

Salah barazon rekordin e Shearerit, Ronaldos dhe Suarezit për më shumë gola brenda një sezoni në Ligën Premier

Premier League
Sezoni mbresëlënës i Mohamed Salah dhe rekordet e shumta që mund t’i thyejë deri në fund

Sezoni mbresëlënës i Mohamed Salah dhe rekordet e shumta që mund t’i thyejë deri në fund

Rishikime
Shearer: Kane do shkëlqente për Realin ose Barcelonën

Shearer: Kane do shkëlqente për Realin ose Barcelonën

Premier League
Presidenti i klubit vë në shitje Newcastlen, një femër dëshiron ta blejë – Legjenda Shearear gëzohet (Foto)

Presidenti i klubit vë në shitje Newcastlen, një femër dëshiron ta blejë – Legjenda Shearear gëzohet (Foto)

Premier League
Shearer: Problemi i Arsenalit është Wengeri, Ozil dhe Sanchez duhej të ishin shitur deri tani

Shearer: Problemi i Arsenalit është Wengeri, Ozil dhe Sanchez duhej të ishin shitur deri tani

Premier League
Shearer zgjedh kampionin dhe katërshen e Ligës Premier për këtë sezon (Foto)

Shearer zgjedh kampionin dhe katërshen e Ligës Premier për këtë sezon (Foto)

Premier League
Vetëm pesë futbollistë kanë shënuar 20 e më shumë gola në tri sezone radhazi në histori të Ligës Premier (Foto)

Vetëm pesë futbollistë kanë shënuar 20 e më shumë gola në tri sezone radhazi në histori të Ligës Premier (Foto)

Premier League
Jo vetëm statuja e CR7, por edhe Beckham, Suarez, Eto’o dhe Sanchez kanë statuja të ‘tmerrshme’ (Foto)

Jo vetëm statuja e CR7, por edhe Beckham, Suarez, Eto’o dhe Sanchez kanë statuja të ‘tmerrshme’ (Foto)

Ndërkombëtare
Granit Xhaka sulmon analistët Shearer dhe Murphy

Granit Xhaka sulmon analistët Shearer dhe Murphy

Premier League
Formacioni që Unitedi mund të kishte sikur planet e transferimeve të shkonin mirë (Foto)

Formacioni që Unitedi mund të kishte sikur planet e transferimeve të shkonin mirë (Foto)

Premier League