LAJMI I FUNDIT:

Al Ittihad

96 Artikuj

Salah, Sergio Ramos dhe De Bruyne mund të luajnë nga sezoni i ri në një skuadër

Salah, Sergio Ramos dhe De Bruyne mund të luajnë nga sezoni i ri në një skuadër

Ligat tjera
Ylli i Barcelonës drejt transferimit në Arabinë Saudite, e duan tri klube

Ylli i Barcelonës drejt transferimit në Arabinë Saudite, e duan tri klube

Ligat tjera
Ish trajneri legjendar i River Plates, Marcelo Gallardo, do të drejtojë Al-Ittihadin e Karim Benzemas

Ish trajneri legjendar i River Plates, Marcelo Gallardo, do të drejtojë Al-Ittihadin e Karim Benzemas

Ligat tjera
Zbulohet plani i Arabisë Saudite për ta transferuar Salahun

Zbulohet plani i Arabisë Saudite për ta transferuar Salahun

Ligat tjera
Pak muaj pas largimit nga Milani, Paolo Maldini rikthehet përsëri në botën e futbollit

Pak muaj pas largimit nga Milani, Paolo Maldini rikthehet përsëri në botën e futbollit

Ndërkombëtare
E ‘largoi’ trajneri para pak ditësh, Benzema feston me het-trik

E ‘largoi’ trajneri para pak ditësh, Benzema feston me het-trik

Ligat tjera
Klubet e Arabisë Saudite janë gati për transferimin e Modricit këtë janar, shkak minutat e pakta te Real Madridi

Klubet e Arabisë Saudite janë gati për transferimin e Modricit këtë janar, shkak minutat e pakta te Real Madridi

La Liga
Salah mund të refuzojë transferimin në Arabinë Saudite për shkak të incidentit me Mourinhon në të kaluarën

Salah mund të refuzojë transferimin në Arabinë Saudite për shkak të incidentit me Mourinhon në të kaluarën

Ligat tjera
Zbulohet sherri dhe debati mes Espirito Santos dhe Benzmas, kjo i kushtoi trajnerit me shkarkim pas 24 orësh

Zbulohet sherri dhe debati mes Espirito Santos dhe Benzmas, kjo i kushtoi trajnerit me shkarkim pas 24 orësh

Ligat tjera
Bruno Fernandes drejt Arabisë Saudite? Portugezi mund të bëhet ylli i radhës që zbarkon në Lindjen e Mesme

Bruno Fernandes drejt Arabisë Saudite? Portugezi mund të bëhet ylli i radhës që zbarkon në Lindjen e Mesme

Premier League
Benzema mahnit me një supergol dhe një asistim në ndeshjen e fundit të Al-Ittihad

Benzema mahnit me një supergol dhe një asistim në ndeshjen e fundit të Al-Ittihad

Ndërkombëtare
Një ofertë prej 20 milionë euro në vit, klubi që po dëshiron ta transferoj Marco Reusin nga Dortmund

Një ofertë prej 20 milionë euro në vit, klubi që po dëshiron ta transferoj Marco Reusin nga Dortmund

Bundesliga
Klubet saudite rivalizojnë Real Madridin për trajnerin Mourinho

Klubet saudite rivalizojnë Real Madridin për trajnerin Mourinho

Serie A
Benzema po shqyrton një veprim ligjor ndaj ministrit francez që e akuzoi atë për lidhje me grupin terrorist

Benzema po shqyrton një veprim ligjor ndaj ministrit francez që e akuzoi atë për lidhje me grupin terrorist

Ndërkombëtare
Senatorja franceze kërkon që Benzemas t’i hiqet Topi i Artë dhe shtetësia franceze për lidhje me terroristët

Senatorja franceze kërkon që Benzemas t’i hiqet Topi i Artë dhe shtetësia franceze për lidhje me terroristët

Ndërkombëtare
Kush janë Vëllazëria Myslimane, organizata islamike me të cilën është i lidhur Benzema?

Kush janë Vëllazëria Myslimane, organizata islamike me të cilën është i lidhur Benzema?

Ndërkombëtare
Ministri i Brendshëm i Francës akuzon Benzemën për lidhjet e tij me një grup terrorist

Ministri i Brendshëm i Francës akuzon Benzemën për lidhjet e tij me një grup terrorist

Ndërkombëtare
Karim Benzema do të rikthehet në Bernabeu vitin e ardhshëm

Karim Benzema do të rikthehet në Bernabeu vitin e ardhshëm

Ndërkombëtare
Forbes publikon listën e futbollistëve më të paguar në botë: ‘Mbreti’ rimerr fronin, Messi i dyti

Forbes publikon listën e futbollistëve më të paguar në botë: ‘Mbreti’ rimerr fronin, Messi i dyti

Ndërkombëtare
Benzema flet për arsyet e largimit nga Real Madridi

Benzema flet për arsyet e largimit nga Real Madridi

Ndërkombëtare
Pesë klube që mund të nënshkruajnë Messin në huazim

Pesë klube që mund të nënshkruajnë Messin në huazim

Ndërkombëtare
Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

Planifikimi i Real Madridit: Ishte një plan i matur në mënyrë perfekte, por Benzema e ‘shpërtheu’

La Liga
Kante hap llogarinë në Arabinë Saudite, shënon gol të jashtëzakonshëm nga distanca

Kante hap llogarinë në Arabinë Saudite, shënon gol të jashtëzakonshëm nga distanca

Ligat tjera
Benzema shënoi golin e 520-të në karrierë, por i pari me këtë pjesë të trupit

Benzema shënoi golin e 520-të në karrierë, por i pari me këtë pjesë të trupit

Ligat tjera