LAJMI I FUNDIT:

Al Ahly

22 Artikuj

Al Nassr fiton trilerin e shtatë golave ndaj Al Ahli – Ronaldo nuk ndalet as këtë xhiro

Al Nassr fiton trilerin e shtatë golave ndaj Al Ahli – Ronaldo nuk ndalet as këtë xhiro

Ligat tjera
Klubet nga Arabia Saudite nuk heqin dorë nga Pogba

Klubet nga Arabia Saudite nuk heqin dorë nga Pogba

Serie A
Sa para kanë shpenzuar deri më tani sauditët për të ofruar disa nga yjet e futbollit?

Sa para kanë shpenzuar deri më tani sauditët për të ofruar disa nga yjet e futbollit?

Ligat tjera
Roma lë jashtë skuadre Ibanez ndërsa Al-Ahli vazhdon negociatat

Roma lë jashtë skuadre Ibanez ndërsa Al-Ahli vazhdon negociatat

Serie A
Roger Ibanez pranon ofertën e Al-Ahli

Roger Ibanez pranon ofertën e Al-Ahli

Serie A
Klubi arab dyfishon ofertën për Mahrez

Klubi arab dyfishon ofertën për Mahrez

Premier League
Zbulohet orari i ndeshjeve në ligën arabe: Ronaldo do të testojë Gerrardin në xhiron e parë, data e El Clasicos lokale

Zbulohet orari i ndeshjeve në ligën arabe: Ronaldo do të testojë Gerrardin në xhiron e parë, data e El Clasicos lokale

Ligat tjera
Refuzoi 100 milionë euro, sauditët ofertë të re për Paul Pogban

Refuzoi 100 milionë euro, sauditët ofertë të re për Paul Pogban

Serie A
Pse sauditët shpenzojnë miliarda në futboll

Pse sauditët shpenzojnë miliarda në futboll

Ligat tjera
Tre futbollistë të Chelseat në pritje të zyrtarizimit në Arabinë Saudite

Tre futbollistë të Chelseat në pritje të zyrtarizimit në Arabinë Saudite

Premier League
Klubet më të trofeshme në histori të futbollit: Gjigantët evropianë as në top pesëshe

Klubet më të trofeshme në histori të futbollit: Gjigantët evropianë as në top pesëshe

Ndërkombëtare
Real Madridi fiton ndaj Al Ahlyt, kalon në finalen e Kupës së Botës për klube

Real Madridi fiton ndaj Al Ahlyt, kalon në finalen e Kupës së Botës për klube

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Reali kërkon finalen e Kupës së Botës për Klube ndaj Al Ahlyt

Formacionet zyrtare: Reali kërkon finalen e Kupës së Botës për Klube ndaj Al Ahlyt

Ndërkombëtare
Shkruhet historia, gjyqtari shpjegon për herë të parë vendimin e VAR-it për tifozët në stadium

Shkruhet historia, gjyqtari shpjegon për herë të parë vendimin e VAR-it për tifozët në stadium

Ndërkombëtare
Kupa e Botës për Klube 2023: Real Madridi dhe ekipet tjera mësojnë orarin e plotë të ndeshjeve

Kupa e Botës për Klube 2023: Real Madridi dhe ekipet tjera mësojnë orarin e plotë të ndeshjeve

Ndërkombëtare
Alioski po rikthehet në Evropë – raportohet se lojtari shqiptar tashmë gjendet në Turqi për të kompletuar transferimin te Besiktasi

Alioski po rikthehet në Evropë – raportohet se lojtari shqiptar tashmë gjendet në Turqi për të kompletuar transferimin te Besiktasi

Ligat tjera
Bayerni fiton me lehtësi dhe kalon në finale të Kupës së Botës për klube

Bayerni fiton me lehtësi dhe kalon në finale të Kupës së Botës për klube

Ndërkombëtare
Caktohen gjysmëfinalistët e Kupës së Botës për klube, Bayern Munich përballë Al Ahlyt

Caktohen gjysmëfinalistët e Kupës së Botës për klube, Bayern Munich përballë Al Ahlyt

Ligat tjera
Top dhjetë derbit me rivalitetin më të madh në botë – tifozët kanë parë skena nga më të ndryshmet

Top dhjetë derbit me rivalitetin më të madh në botë – tifozët kanë parë skena nga më të ndryshmet

Ndërkombëtare
Liverpooli i çmendur për mbrojtësin Ahmed Hegazi – Luan te WBA, por është i huazuar nga Al Ahly dhe egjiptianët ua mbyllin derën ‘The Reds’

Liverpooli i çmendur për mbrojtësin Ahmed Hegazi – Luan te WBA, por është i huazuar nga Al Ahly dhe egjiptianët ua mbyllin derën ‘The Reds’

Premier League
Arsyeja e çuditshme pse do të mungojë talenti i Al Ahlyt për kombëtaren

Arsyeja e çuditshme pse do të mungojë talenti i Al Ahlyt për kombëtaren

Futboll
Pesë klubet me më së shumti trofe ndërkombëtarë (Foto)

Pesë klubet me më së shumti trofe ndërkombëtarë (Foto)

Arbios Kryeziu