LAJMI I FUNDIT:

Aksidenti i autobusit në Bullgari

194 Artikuj

Ruskovska për autobusin e aksidentuar: Nafta është shumë e vështirë për t’u ndezur, ka mundësi të ketë pasur shumë shkëndija pas goditjes

Ruskovska për autobusin e aksidentuar: Nafta është shumë e vështirë për t’u ndezur, ka mundësi të ketë pasur shumë shkëndija pas goditjes

Maqedonia e Veriut
Sot do të publikohet rezultati nga ekspertiza e aksidentit tragjik në Bullgari

Sot do të publikohet rezultati nga ekspertiza e aksidentit tragjik në Bullgari

Maqedonia e Veriut
Pronari i “Besa Trans”: Pse nuk isha në atë autobus, të vdisja edhe unë

Pronari i “Besa Trans”: Pse nuk isha në atë autobus, të vdisja edhe unë

Maqedonia e Veriut
Trupat e viktimave të enjten do t’u dorëzohen familjeve të tyre

Trupat e viktimave të enjten do t’u dorëzohen familjeve të tyre

Maqedonia e Veriut
Ruskovska: Njërin prej autobusëve e ka vozitur edhe pronari i “Besa Trans”

Ruskovska: Njërin prej autobusëve e ka vozitur edhe pronari i “Besa Trans”

Maqedonia e Veriut
Në spitalin “Pirogov” ka edhe një pacientë nga të lënduarit në aksidentin tragjik në Bullgari

Në spitalin “Pirogov” ka edhe një pacientë nga të lënduarit në aksidentin tragjik në Bullgari

Maqedonia e Veriut
OBRM-PDUKM thotë se aksidenti i autobusit është turp i qeverisë

OBRM-PDUKM thotë se aksidenti i autobusit është turp i qeverisë

Politikë
Edhe tre të mbijetuar të aksidentit të autobusit në Bullgari pritet të kthehen në Shkup

Edhe tre të mbijetuar të aksidentit të autobusit në Bullgari pritet të kthehen në Shkup

Maqedonia e Veriut
Nuk dihet kur do të sillen 45 kufomat e aksidentit në Bullgari

Nuk dihet kur do të sillen 45 kufomat e aksidentit në Bullgari

Maqedonia e Veriut
I dërgojnë fotografinë dhe i thonë se një fans i tij vdiq në aksidentin në Bullgari, reagon Fero

I dërgojnë fotografinë dhe i thonë se një fans i tij vdiq në aksidentin në Bullgari, reagon Fero

Yjet
Bujar Osmani do të kontaktojë me familjarët e viktimave të autobusit në Bulllgari

Bujar Osmani do të kontaktojë me familjarët e viktimave të autobusit në Bulllgari

Politikë
Materialet e hetimit për aksidentin e autobusit në Bullgari u dorëzuan te prokurorët bullgarë, hospitalizohen në Shkup dy të lënduar

Materialet e hetimit për aksidentin e autobusit në Bullgari u dorëzuan te prokurorët bullgarë, hospitalizohen në Shkup dy të lënduar

Maqedonia e Veriut
Historia emocionuese që e lidh Shpat Kasapin me aksidentin famëkeq të autobusit, që kishte ndodhur në të njëjtin vend 40 vite më parë

Historia emocionuese që e lidh Shpat Kasapin me aksidentin famëkeq të autobusit, që kishte ndodhur në të njëjtin vend 40 vite më parë

Yjet
Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

Arrijnë në Shkup dy nga shtatë të lënduarit në aksidentin e autobusit

Maqedonia e Veriut
ADN analizat, deklaratat e dëshmitarëve dhe dokumentacioni i autobusit iu dorëzuan prokurorisë së Bullgarisë

ADN analizat, deklaratat e dëshmitarëve dhe dokumentacioni i autobusit iu dorëzuan prokurorisë së Bullgarisë

Maqedonia e Veriut
Bullgaria do t’i merr materialet për hetimin e aksidentit të autobusit

Bullgaria do t’i merr materialet për hetimin e aksidentit të autobusit

Maqedonia e Veriut
Pas aksidentit të autobusit në Bullgari, shkroi komentin “më pak shqiptarë” – policia e merr në pyetje shkupjanin

Pas aksidentit të autobusit në Bullgari, shkroi komentin “më pak shqiptarë” – policia e merr në pyetje shkupjanin

Kronikë e Zezë
Inspektorati Shtetëror për Transport futet në zyrat e kompanisë “Besa-Trans BTB-Shkup”

Inspektorati Shtetëror për Transport futet në zyrat e kompanisë “Besa-Trans BTB-Shkup”

Maqedonia e Veriut
Osmani: Dy prej të lënduarve do të sillen nesër në Shkup

Osmani: Dy prej të lënduarve do të sillen nesër në Shkup

Maqedonia e Veriut
ASH: Papërgjegjësinë, krimin dhe korrupsionin në shtet, qytetarët i paguajnë me jetë

ASH: Papërgjegjësinë, krimin dhe korrupsionin në shtet, qytetarët i paguajnë me jetë

Maqedonia e Veriut
Mickoski: Tragjedia në Bullgari, dëshmi e mosfunksionimit të institucioneve

Mickoski: Tragjedia në Bullgari, dëshmi e mosfunksionimit të institucioneve

Maqedonia e Veriut
Joveski: Nuk kam dyshime për gjetjen edhe të një trupi tjetër

Joveski: Nuk kam dyshime për gjetjen edhe të një trupi tjetër

Maqedonia e Veriut
Spasovski: Nuk ka licenca për transportues sepse procedura për blerjen e softuerit kërkon kohë

Spasovski: Nuk ka licenca për transportues sepse procedura për blerjen e softuerit kërkon kohë

Maqedonia e Veriut
Aksidenti në Bullgari: Është gjetur trupi i pajetë i udhëtari të 45-të!

Aksidenti në Bullgari: Është gjetur trupi i pajetë i udhëtari të 45-të!

Maqedonia e Veriut