LAJMI I FUNDIT:

Aksident trafiku

857 Artikuj

Aksident trafiku në kalimin kufitar Novo Sellë

Aksident trafiku në kalimin kufitar Novo Sellë

Venhar Ramadani
Aksident i rëndë në afërsi të Rramanlisë, përplasen dy kamionë

Aksident i rëndë në afërsi të Rramanlisë, përplasen dy kamionë

Venhar Ramadani
Kamioni godet për vdekje një burrë 65 vjeçar nga Dobridolli i Gostivarit

Kamioni godet për vdekje një burrë 65 vjeçar nga Dobridolli i Gostivarit

Venhar Ramadani
Ja detajet për aksidentin e nënkryetares së LSDM, Shekerinska (Foto)

Ja detajet për aksidentin e nënkryetares së LSDM, Shekerinska (Foto)

Venhar Ramadani
Aksident trafiku: Lëndohet rëndë motoçiklisti 37 vjeç

Aksident trafiku: Lëndohet rëndë motoçiklisti 37 vjeç

Venhar Ramadani
Këta janë njerëzit më me fat në botë, i shpëtojnë mrekullisht aksidentit të tmerrshëm me cisternë (Foto/Video, +18)

Këta janë njerëzit më me fat në botë, i shpëtojnë mrekullisht aksidentit të tmerrshëm me cisternë (Foto/Video, +18)

Nga Bota
Aksident i tmerrshëm në Gjorçe Petrov, ka disa të lënduar

Aksident i tmerrshëm në Gjorçe Petrov, ka disa të lënduar

Venhar Ramadani
Rimorkioja godet një grua në Tetovë (Foto)

Rimorkioja godet një grua në Tetovë (Foto)

Venhar Ramadani
Nëna e 22-vjeçarit të mbytur me motoçikletë, publikon videon e momentit të fundit të jetës së tij (Video, +16)

Nëna e 22-vjeçarit të mbytur me motoçikletë, publikon videon e momentit të fundit të jetës së tij (Video, +16)

Nga Bota
Godet me veturë burrin, duke e hedhur pesë metra në ajër (Foto/Video, +18)

Godet me veturë burrin, duke e hedhur pesë metra në ajër (Foto/Video, +18)

Nga Bota
Mërgimtari godet me veturë një fëmijë në Besi të Prishtinës (Foto/Video)

Mërgimtari godet me veturë një fëmijë në Besi të Prishtinës (Foto/Video)

Kronika e Zezë
Aksident në Fushë Kosovë, bllokohet rruga (Foto)

Aksident në Fushë Kosovë, bllokohet rruga (Foto)

Kronika e Zezë
Aksident në magjistralen Ferizaj-Shkup, Mercedes rrokulliset mbi një veturë tjetër (Foto)

Aksident në magjistralen Ferizaj-Shkup, Mercedes rrokulliset mbi një veturë tjetër (Foto)

Kronika e Zezë
Aksident në magjistralen Gjilan-Bujanoc, katër të lënduar

Aksident në magjistralen Gjilan-Bujanoc, katër të lënduar

Kronika e Zezë
Edhe një aksident trafiku në Shkup (Foto)

Edhe një aksident trafiku në Shkup (Foto)

Maqedonia e Veriut
Aksident i rëndë në Veternik, bllokohet magjistralja (Video)

Aksident i rëndë në Veternik, bllokohet magjistralja (Video)

Kronika e Zezë
Momenti kur vetura që lëvizte në dritën e kuqe, për pak sa nuk e shtyp fëmijën (Video)

Momenti kur vetura që lëvizte në dritën e kuqe, për pak sa nuk e shtyp fëmijën (Video)

Nga Bota
Aksidenti në magjistralen Prishtinë-Pejë, vdes njëri nga të aksidentuarit

Aksidenti në magjistralen Prishtinë-Pejë, vdes njëri nga të aksidentuarit

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në Rixhevë të Klinës, katër të lënduar (Foto)

Aksident i rëndë në Rixhevë të Klinës, katër të lënduar (Foto)

Kronika e Zezë
Përmbyset një automjet në rrugën Tetovë-Shkup, lëndohen drejtuesi dhe tre udhëtarë

Përmbyset një automjet në rrugën Tetovë-Shkup, lëndohen drejtuesi dhe tre udhëtarë

Venhar Ramadani
Përplas derën për kokën e mikut, vetëm pak momente pasi shkaktoi aksident trafiku (Video)

Përplas derën për kokën e mikut, vetëm pak momente pasi shkaktoi aksident trafiku (Video)

Fun Lajme
Aksident zingjiror në Fushë Kosovë (Foto)

Aksident zingjiror në Fushë Kosovë (Foto)

Kronika e Zezë
Shpëton mrekullisht, edhe pse përplaset nga vetura dhe hidhet në ajër (Foto/Video, +18)

Shpëton mrekullisht, edhe pse përplaset nga vetura dhe hidhet në ajër (Foto/Video, +18)

Nga Bota
Dëmton veturën luksoze Rolls-Royce, ‘detyrohet’ të shesë veshkën për të mbuluar shpenzimet (Foto/Video)

Dëmton veturën luksoze Rolls-Royce, ‘detyrohet’ të shesë veshkën për të mbuluar shpenzimet (Foto/Video)

Interesante