LAJMI I FUNDIT:

Aksident me fatalitet

492 Artikuj

Makina bie në kanalin me ujë, humb jetën 32-vjeçarja në Laç

Makina bie në kanalin me ujë, humb jetën 32-vjeçarja në Laç

Shqipëri
Dy shqiptarë humbin jetën në një aksident në Zvicër

Dy shqiptarë humbin jetën në një aksident në Zvicër

Kronika e Zezë
Pesë të vdekur në aksidente ditën e shtunë, policia jep detaje

Pesë të vdekur në aksidente ditën e shtunë, policia jep detaje

Kosovë
Dy këmbësorë goditen për vdekje në Ozdrim të Pejës, një tjetër lëndohet rëndë

Dy këmbësorë goditen për vdekje në Ozdrim të Pejës, një tjetër lëndohet rëndë

Kronika e Zezë
Dy aksidente tragjike në rajonin e Prishtinës, humbin jetën tre persona

Dy aksidente tragjike në rajonin e Prishtinës, humbin jetën tre persona

Kronika e Zezë
Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën efektivi i policisë së Mirditës

Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën efektivi i policisë së Mirditës

Shqipëri
Aksident në Malësi të Madhe, 20-vjeçari përplas këmbësorin, humb jetën 68-vjeçari

Aksident në Malësi të Madhe, 20-vjeçari përplas këmbësorin, humb jetën 68-vjeçari

Shqipëri
Aksident i rëndë në Selanik mes autobusit me targa të Nishit dhe dy veturave greke – të paktën tre të vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Aksident i rëndë në Selanik mes autobusit me targa të Nishit dhe dy veturave greke – të paktën tre të vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Greqia
Një adoleshent në Francë vdes pas përplasjes së motoçikletës së tij me veturën e policisë, qeveria tani ka frikë nga trazirat

Një adoleshent në Francë vdes pas përplasjes së motoçikletës së tij me veturën e policisë, qeveria tani ka frikë nga trazirat

Evropa
Aksident i rëndë në Konispol, humb jetën 35-vjeçarja

Aksident i rëndë në Konispol, humb jetën 35-vjeçarja

Shqipëri
Aksident me fatalitet në Gjakovë, vdes një 22-vjeçar

Aksident me fatalitet në Gjakovë, vdes një 22-vjeçar

Kronika e Zezë
Vetaksident me fatalitet në Gjakovë, humb jetën një 54-vjeçar nga Shqipëria

Vetaksident me fatalitet në Gjakovë, humb jetën një 54-vjeçar nga Shqipëria

Kronika e Zezë
Dy të vdekur në dy aksidente në Podujevë

Dy të vdekur në dy aksidente në Podujevë

Kronika e Zezë
Përplasi për vdekje këmbësorin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet shoferi 34-vjeçar në Durrës

Përplasi për vdekje këmbësorin dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet shoferi 34-vjeçar në Durrës

Shqipëri
Kishte dalë me të birin për ta mësuar të ngasë veturën, nënën nga Australia e shtyp për vdekje kamioni gjigant

Kishte dalë me të birin për ta mësuar të ngasë veturën, nënën nga Australia e shtyp për vdekje kamioni gjigant

Australia
Aksidentoi për vdekje dy persona, arrestohet 35-vjeçari në Tiranë

Aksidentoi për vdekje dy persona, arrestohet 35-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Aksident i rëndë në Gjakovë, vdes një person

Aksident i rëndë në Gjakovë, vdes një person

Kosovë
Vdes 29-vjeçarja pasi u aksidentua në rrugën Skenderaj-Klinë

Vdes 29-vjeçarja pasi u aksidentua në rrugën Skenderaj-Klinë

Kronika e Zezë
“Mospërshtatje e shpejtësisë dhe tejkalim i pasigurt”, policia tregon se si ndodhi aksidenti i rëndë në Istog

“Mospërshtatje e shpejtësisë dhe tejkalim i pasigurt”, policia tregon se si ndodhi aksidenti i rëndë në Istog

Kronika e Zezë
Një i vdekur dhe nëntë të lënduar nga aksidenti në Istog

Një i vdekur dhe nëntë të lënduar nga aksidenti në Istog

Kronika e Zezë
Humb jetën një person në një aksident në Radac të Pejës, vetura ra në lumin Drini i Bardhë

Humb jetën një person në një aksident në Radac të Pejës, vetura ra në lumin Drini i Bardhë

Kronika e Zezë
Mërgimtari nga Gjermania aksidentohet për vdekje afër kufirit në Merdarë

Mërgimtari nga Gjermania aksidentohet për vdekje afër kufirit në Merdarë

Kronika e Zezë
Aksidentohen me veturën e vjedhur, vdes 14-vjeçarja shqiptare në Amerikë

Aksidentohen me veturën e vjedhur, vdes 14-vjeçarja shqiptare në Amerikë

Kronika e Zezë
Aksident me fatalitet në Fier, vdes një person

Aksident me fatalitet në Fier, vdes një person

Shqipëri