LAJMI I FUNDIT:

Aksesorët

87 Artikuj

Katër këshilla mode të cilat nxjerrin në pah bukurinë tuaj natyrale

Katër këshilla mode të cilat nxjerrin në pah bukurinë tuaj natyrale

Aksesorë
Samsung prezanton aksesorët modularë të Camera Grip dhe Slim Tripod

Samsung prezanton aksesorët modularë të Camera Grip dhe Slim Tripod

Lajme Teknologji
Trendet kryesore të veshjeve dhe aksesorëve për vitin 2023

Trendet kryesore të veshjeve dhe aksesorëve për vitin 2023

Modë
Meghan Markle dhe Princesha e vogël Charlotte vendosin aksesorë të dhuruar nga Mbretërsha Elizabeth II në funeralin e saj

Meghan Markle dhe Princesha e vogël Charlotte vendosin aksesorë të dhuruar nga Mbretërsha Elizabeth II në funeralin e saj

Aksesorë
Në funeralin e saj, Kate Middleton vendos gjerdanin me perla që dikur e mbante Mbretëresha Elizabeth II

Në funeralin e saj, Kate Middleton vendos gjerdanin me perla që dikur e mbante Mbretëresha Elizabeth II

Aksesorë
Mbretëresha Elizabeth II do të varroset me vetëm dy bizhuteri sentimentale, pretendon ekspertja

Mbretëresha Elizabeth II do të varroset me vetëm dy bizhuteri sentimentale, pretendon ekspertja

Aksesorë
Kate Moss zbulon se Johnny Depp i dha asaj një gjerdan diamanti, por e bëri ta nxirrte nga poshtë pantallonave

Kate Moss zbulon se Johnny Depp i dha asaj një gjerdan diamanti, por e bëri ta nxirrte nga poshtë pantallonave

Aksesorë
Jennifer Lopez vendosi bizhuteri me vlerë rreth dy milionë euro në dasmën me Ben Affleck

Jennifer Lopez vendosi bizhuteri me vlerë rreth dy milionë euro në dasmën me Ben Affleck

Aksesorë
Kur nuk keni nevojë për bizhuteri: Rroba ekstremisht të zbukuruara

Kur nuk keni nevojë për bizhuteri: Rroba ekstremisht të zbukuruara

Aksesorë
Jennifer Lopez tregon unazën e martesës për herë të parë në një fotografi pa grim

Jennifer Lopez tregon unazën e martesës për herë të parë në një fotografi pa grim

Aksesorë
Ç’kuptim ka ky aksesor që Kate Middleton mban gjithmonë në Wimbledon?

Ç’kuptim ka ky aksesor që Kate Middleton mban gjithmonë në Wimbledon?

Aksesorë
Historia pas vathëve në formën e letrës higjienike të miratuar nga Britney Spears

Historia pas vathëve në formën e letrës higjienike të miratuar nga Britney Spears

Aksesorë
Kate Middleton ri-vesh fustanin Alexander McQueen dhe një palë vathë të Princeshës Diana në koncertin “Platinum Jubilee” të Mbretëreshës Elizabeth II

Kate Middleton ri-vesh fustanin Alexander McQueen dhe një palë vathë të Princeshës Diana në koncertin “Platinum Jubilee” të Mbretëreshës Elizabeth II

Moda
Metodat gjeniale për të udhëtuar kur doni të merrni me vete bizhuteri

Metodat gjeniale për të udhëtuar kur doni të merrni me vete bizhuteri

Si të udhëtosh
Meghan Markle nderon vajzën Lilibet me unazën e re

Meghan Markle nderon vajzën Lilibet me unazën e re

Aksesorë
Adidas x Gucci shesin për 1,230 euro një çadër që as nuk të mbron nga shiu

Adidas x Gucci shesin për 1,230 euro një çadër që as nuk të mbron nga shiu

Aksesorë
Johnny Depp mban unazën e ‘të vërtetës’ në gjykatë mes betejës ligjore me Amber Heard

Johnny Depp mban unazën e ‘të vërtetës’ në gjykatë mes betejës ligjore me Amber Heard

Trend
Kurora e dasmës së Princeshës Diana më në fund do të jetë pjesë e një ekspozite

Kurora e dasmës së Princeshës Diana më në fund do të jetë pjesë e një ekspozite

Aksesorë
Harry Styles rigjen unazën Gucci që humbi në “Coachella”

Harry Styles rigjen unazën Gucci që humbi në “Coachella”

Aksesorë
Gjashtë mënyra si të vendosni një maramë në flokë

Gjashtë mënyra si të vendosni një maramë në flokë

Aksesorë
Kourtney Kardashian ‘qau histerikisht’ pasi theu unazën e fejesës në vlerë mbi 950 mijë euro

Kourtney Kardashian ‘qau histerikisht’ pasi theu unazën e fejesës në vlerë mbi 950 mijë euro

Aksesorë
Kate Middleton nderon viktimat e sulmit në Mançester me vathë simbolikë bletësh

Kate Middleton nderon viktimat e sulmit në Mançester me vathë simbolikë bletësh

Aksesorë
Pse Ben Affleck zgjodhi një unazë fejese me diamant të gjelbër për Jennifer Lopez?

Pse Ben Affleck zgjodhi një unazë fejese me diamant të gjelbër për Jennifer Lopez?

Aksesorë
Detaje rreth unazës së fejesës të Jennifer Lopez nga Ben Affleck

Detaje rreth unazës së fejesës të Jennifer Lopez nga Ben Affleck

Aksesorë