LAJMI I FUNDIT:

Aida Doci

72 Artikuj

Aida Doci publikon këngën e re “Babë a ma bën Hallall”

Aida Doci publikon këngën e re “Babë a ma bën Hallall”

Muzikë
Aida Doçi paralajmëron këngën e re, publikohet të premten

Aida Doçi paralajmëron këngën e re, publikohet të premten

Muzikë
Aida Doçi bëhet nënë për herë të parë

Aida Doçi bëhet nënë për herë të parë

Yjet
Po bëhet nënë për herë të parë – Aida Doçi pozon me barkun e rrumbullakosur

Po bëhet nënë për herë të parë – Aida Doçi pozon me barkun e rrumbullakosur

Yjet
Aida Doçi dhe Naser Qeli do të bëhen prindër për herë të parë

Aida Doçi dhe Naser Qeli do të bëhen prindër për herë të parë

Yjet
Bardhi dhe Aida Doçi lansojnë bashkëpunimin “Katile”

Bardhi dhe Aida Doçi lansojnë bashkëpunimin “Katile”

Muzikë
“Katile” lansohet të shtunën nga Aida Doçi dhe Bardhi

“Katile” lansohet të shtunën nga Aida Doçi dhe Bardhi

Po Flitet
Aida Doçi lanson këngën “Flutur” në bashkëpunimi me Adri Rogaqin

Aida Doçi lanson këngën “Flutur” në bashkëpunimi me Adri Rogaqin

Muzikë
Aida Doçi: Kam dëshirë të agjëroj, të gjithë njerëzit në Ramazan më duken shumë të mirë

Aida Doçi: Kam dëshirë të agjëroj, të gjithë njerëzit në Ramazan më duken shumë të mirë

Yjet
Aida Doçi publikon albumin “Aktor” në bashkëpunim me motrën e saj, Argjendën

Aida Doçi publikon albumin “Aktor” në bashkëpunim me motrën e saj, Argjendën

Muzikë
Aida Doçi dhe bashkëshorti i saj festojnë përvjetorin e parë të martesës

Aida Doçi dhe bashkëshorti i saj festojnë përvjetorin e parë të martesës

Yjet
Aida Doçi: Pa partnerin tim nuk do e kisha karrierën, është më i vlefshëm se sa karriera

Aida Doçi: Pa partnerin tim nuk do e kisha karrierën, është më i vlefshëm se sa karriera

Yjet
Aida Doçi: Më vjen keq që në estradë ka shumë njerëz që s’i kanë dy lidhje me kokë

Aida Doçi: Më vjen keq që në estradë ka shumë njerëz që s’i kanë dy lidhje me kokë

Yjet
Aida Doçi: Kam përjetuar depresion në kohën e martesës, shkaku i komenteve negative

Aida Doçi: Kam përjetuar depresion në kohën e martesës, shkaku i komenteve negative

Po Flitet
Në ditëlindjen e 26-të – Naser Qeli i thur poezi bashkëshortes së tij, Aida Doçit

Në ditëlindjen e 26-të – Naser Qeli i thur poezi bashkëshortes së tij, Aida Doçit

Yjet
Aida Doçi flet për bashkëjetesën me Naserin dhe fëmijet e tij: Jemi familje e mrekullueshme

Aida Doçi flet për bashkëjetesën me Naserin dhe fëmijet e tij: Jemi familje e mrekullueshme

Yjet
Aida Doçi publikon bashkëpunimin e ri “Ëndërr” me Lilon

Aida Doçi publikon bashkëpunimin e ri “Ëndërr” me Lilon

Muzikë
Pas martesës, Aida Doçi paralajmëron projektin e ri muzikor

Pas martesës, Aida Doçi paralajmëron projektin e ri muzikor

Muzikë
Aida Doçi dhe Naser Qeli tashmë edhe zyrtarisht të martuar

Aida Doçi dhe Naser Qeli tashmë edhe zyrtarisht të martuar

Yjet
Martesat e vitit në estradë: Kush nga të famshmit i dhanë fund beqarisë gjatë vitit 2020?

Martesat e vitit në estradë: Kush nga të famshmit i dhanë fund beqarisë gjatë vitit 2020?

Butrint Avdyli
Aida Doçi publikon këngën e re “Rrena a Dashnia”

Aida Doçi publikon këngën e re “Rrena a Dashnia”

Muzikë
Aida Doçi ndan sekuenca nga kënga e re “Rrena e Dashnia”

Aida Doçi ndan sekuenca nga kënga e re “Rrena e Dashnia”

Muzikë
Aida Doçi paralajmëron këngën e re “Rrena e Dashni”

Aida Doçi paralajmëron këngën e re “Rrena e Dashni”

Muzikë
Aida Doçi: Nuk më pengon e kaluara e bashkëshortit, kam raporte shumë të mira me fëmijët e tij

Aida Doçi: Nuk më pengon e kaluara e bashkëshortit, kam raporte shumë të mira me fëmijët e tij

Yjet