LAJMI I FUNDIT:

Agim Zeka

22 Artikuj

Zyrtare: Agim Zeka nënshkruan me Drenicën

Zyrtare: Agim Zeka nënshkruan me Drenicën

Superliga
Prishtina konfirmon largimin e shtatë futbollistëve

Prishtina konfirmon largimin e shtatë futbollistëve

Superliga
Futbollisti i FC Prishtina, Agim Zeka kurorëzon dashurinë me martesë

Futbollisti i FC Prishtina, Agim Zeka kurorëzon dashurinë me martesë

Yjet
Zyrtare: Agim Zeka nënshkruan me Prishtinën 

Zyrtare: Agim Zeka nënshkruan me Prishtinën 

Superliga
Zyrtare: Drita dhe Agim Zeka, ndajnë rrugët

Zyrtare: Drita dhe Agim Zeka, ndajnë rrugët

Superliga
‘Bombat’ që nuk po shpërthejnë: Erdhën me shumë bujë, por ende nuk janë njoftuar me golin

‘Bombat’ që nuk po shpërthejnë: Erdhën me shumë bujë, por ende nuk janë njoftuar me golin

Superliga
Zyrtare: Agim Zeka prezantohet te Drita

Zyrtare: Agim Zeka prezantohet te Drita

Ndërkombëtare
Fejohet futbollisti Agim Zeka

Fejohet futbollisti Agim Zeka

Yjet
Zyrtare: Agim Zeka nënshkruan për Austria Vjenën

Zyrtare: Agim Zeka nënshkruan për Austria Vjenën

Ligat tjera
Agim Zeka largohet nga Fortuna Sittard, rikthehet te Lille

Agim Zeka largohet nga Fortuna Sittard, rikthehet te Lille

Ligue 1
Agim Zeka gjen golin në Kupën e Holandës, ndihmon Fortuna Sittard të kalojë tutje

Agim Zeka gjen golin në Kupën e Holandës, ndihmon Fortuna Sittard të kalojë tutje

Ligat tjera
Zyrtare: Agim Zeka kalon në elitën e futbollit holandez, nënshkruan me Fortuna Sittardin

Zyrtare: Agim Zeka kalon në elitën e futbollit holandez, nënshkruan me Fortuna Sittardin

Ligat tjera
Pesë shitjet e bujshme që i ka bërë Skënderbeu, tre prej tyre nga Kosova

Pesë shitjet e bujshme që i ka bërë Skënderbeu, tre prej tyre nga Kosova

Superliga
Zeka shënon golin e parë në Portugali (Video)

Zeka shënon golin e parë në Portugali (Video)

Ligue 1
Zyrtare: Agim Zeka kalon nga Lille në Portugali te Varzimi

Zyrtare: Agim Zeka kalon nga Lille në Portugali te Varzimi

Ndërkombëtare
Ish ndihmësi i Mourinhos e zbuloi Agim Zekën, tregon si u mahnitë dhe e ofroi te Lille

Ish ndihmësi i Mourinhos e zbuloi Agim Zekën, tregon si u mahnitë dhe e ofroi te Lille

Ligue 1
Këto janë transferimet më të bujshme të lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar të janarit 2017 (Foto)

Këto janë transferimet më të bujshme të lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar të janarit 2017 (Foto)

Lavdim Pireva
Agim Zeka shënon gol në ndeshjen e parë me Lillen (Video)

Agim Zeka shënon gol në ndeshjen e parë me Lillen (Video)

Ligue 1
Zyrtare: Agim Zeka kalon te Lille

Zyrtare: Agim Zeka kalon te Lille

Ligue 1
Zyrtare: Agim Zeka kalon në Francë te klubi i njohur, nuk është Monaco

Zyrtare: Agim Zeka kalon në Francë te klubi i njohur, nuk është Monaco

Ligue 1
Sulmuesi prishtinas i Skënderbeut transferohet te Monaco

Sulmuesi prishtinas i Skënderbeut transferohet te Monaco

Ligue 1
Agim Zeka, djaloshi nga Prishtina që po çmend të gjithë me golat e tij me fanellën kuqezi (Video)

Agim Zeka, djaloshi nga Prishtina që po çmend të gjithë me golat e tij me fanellën kuqezi (Video)

Shqipëri