LAJMI I FUNDIT:

Agim Bahtiri

620 Artikuj

Bahtiri: Ka pasur proces për ndarjen e Kosovës, Thaçi më ka treguar sy më sy

Bahtiri: Ka pasur proces për ndarjen e Kosovës, Thaçi më ka treguar sy më sy

Kosovë
Përplasje e ashpër me fyerje ndërmjet Bahtirit dhe Matoshit

Përplasje e ashpër me fyerje ndërmjet Bahtirit dhe Matoshit

Kosovë
Koncerti i Shakirës në urën mbi Ibër, Bahtiri: Ishte ide e ndërkombëtarëve

Koncerti i Shakirës në urën mbi Ibër, Bahtiri: Ishte ide e ndërkombëtarëve

Kosovë
Aktivizohet Agim Bahtiri, organizon tubim kundër Asociacionit

Aktivizohet Agim Bahtiri, organizon tubim kundër Asociacionit

Kosovë
Si përfundoi Agim Bahtiri në shtëpinë e Radoiçiqit në veri, bashkë me Haradinajn: Kam menduar që e kanë kidnapuar 

Si përfundoi Agim Bahtiri në shtëpinë e Radoiçiqit në veri, bashkë me Haradinajn: Kam menduar që e kanë kidnapuar 

Kosovë
Bahtiri: Bandat serbe në veri rrahën një familje kosovare që ishte nisur për Zvicër, ia morën edhe veturën

Bahtiri: Bandat serbe në veri rrahën një familje kosovare që ishte nisur për Zvicër, ia morën edhe veturën

Kosovë
Bahtiri: LVV nuk më mbështeti sa duhet në garën për Mitrovicën

Bahtiri: LVV nuk më mbështeti sa duhet në garën për Mitrovicën

Politikë
Bahtiri: Po të isha kryeministër, Rakiqin do të shkarkoja për 15 sekonda

Bahtiri: Po të isha kryeministër, Rakiqin do të shkarkoja për 15 sekonda

Politikë
“Zhdukja” e Arben Vitisë, Mytaher Haskukës e Agim Bahtirit pas humbjes në zgjedhje

“Zhdukja” e Arben Vitisë, Mytaher Haskukës e Agim Bahtirit pas humbjes në zgjedhje

Kosovë
Politikanët që mbetën pa ulësen e kryetarit të komunës në zgjedhjet lokale 2021

Politikanët që mbetën pa ulësen e kryetarit të komunës në zgjedhjet lokale 2021

Mirjeta Hajzeraj
Konjufca: Më keqkuptuat për Bahtirin, është akademik i ‘kanalizimeve dhe ujësjellësve’

Konjufca: Më keqkuptuat për Bahtirin, është akademik i ‘kanalizimeve dhe ujësjellësve’

Kosovë
Pas vrasjes së të riut në Mitrovicë, Agim Bahtiri niset për Kosovë: Nesër do ta vizitoj familjen Muja për kryeshëndosh

Pas vrasjes së të riut në Mitrovicë, Agim Bahtiri niset për Kosovë: Nesër do ta vizitoj familjen Muja për kryeshëndosh

Kosovë
Votat e diasporës për Mitrovicën, Agim Bahtiri merr më shumë përkrahje se kandidatët tjerë

Votat e diasporës për Mitrovicën, Agim Bahtiri merr më shumë përkrahje se kandidatët tjerë

Politikë
Abazi flet për humbjen e LVV-së në Mitrovicë: Bahtiri çliroi Mitrovicën nga “kapja”

Abazi flet për humbjen e LVV-së në Mitrovicë: Bahtiri çliroi Mitrovicën nga “kapja”

Politikë
Bahtiri pranon rezultatin e zgjedhjeve: E kam telefonuar Hamzën dhe i urova fitoren

Bahtiri pranon rezultatin e zgjedhjeve: E kam telefonuar Hamzën dhe i urova fitoren

Kosovë
EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Mitrovicën: Bedri Hamza fiton pa balotazh

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Mitrovicën: Bedri Hamza fiton pa balotazh

Politikë
Balotazh në Mitrovicë sipas sondazhit të Klan Kosovës, prin Bedri Hamza

Balotazh në Mitrovicë sipas sondazhit të Klan Kosovës, prin Bedri Hamza

Kosovë
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Mitrovicës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Mitrovicës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Kosovë
Bahtiri i bashkohet për kafe kandidatëve për Mitrovicën

Bahtiri i bashkohet për kafe kandidatëve për Mitrovicën

Kosovë
LVV në Mitrovicë reagon pasi anëtari i tyre bëri marrëveshje me LDK-në

LVV në Mitrovicë reagon pasi anëtari i tyre bëri marrëveshje me LDK-në

Kosovë
Pas disa ditë trajtimi mjekësor, vdes 11-vjeçari që kishte rënë në Liqenin Akumulues në Mitrovicë

Pas disa ditë trajtimi mjekësor, vdes 11-vjeçari që kishte rënë në Liqenin Akumulues në Mitrovicë

Kosovë
Bahtiri: LVV-ja do të fitojë 15 komuna në zgjedhje lokale, në Mitrovicë me 65 %

Bahtiri: LVV-ja do të fitojë 15 komuna në zgjedhje lokale, në Mitrovicë me 65 %

Komunat
E humbi garën në LVV me Agim Bahtirin, Fatmir Hasani garon si i pavarur për kryetar të Mitrovicës   

E humbi garën në LVV me Agim Bahtirin, Fatmir Hasani garon si i pavarur për kryetar të Mitrovicës   

Politikë
LVV zyrtarizon kandidaturën e Agim Bahtirit për kryetar të Mitrovicës

LVV zyrtarizon kandidaturën e Agim Bahtirit për kryetar të Mitrovicës

Kosovë