LAJMI I FUNDIT:

Afrona Dika

234 Artikuj

Pas intervistës së bujshme me Bleron, Afrona Dika paralajmëron diçka të re

Pas intervistës së bujshme me Bleron, Afrona Dika paralajmëron diçka të re

Yjet
U prit shumë nga publiku – intervista e Afronës me Bleron arrin mbi 250 mijë klikime për vetëm dy ditë

U prit shumë nga publiku – intervista e Afronës me Bleron arrin mbi 250 mijë klikime për vetëm dy ditë

Yjet
“A më do hala?”, si Blero vuri në siklet Afronën gjatë intervistës, kjo e fundit përgjigjet pa hezitim

“A më do hala?”, si Blero vuri në siklet Afronën gjatë intervistës, kjo e fundit përgjigjet pa hezitim

Yjet
Pas publikimit të podcastit, Afrona bën veprimin e papritur kundrejt Bleros

Pas publikimit të podcastit, Afrona bën veprimin e papritur kundrejt Bleros

Yjet
E konfirmon Afrona Dika: Nuk do të ketë ribashkim me Bleron

E konfirmon Afrona Dika: Nuk do të ketë ribashkim me Bleron

Yjet
Blero ia lë fajin vetes për ndarjen nga Afrona Dika – i kërkon falje publikisht

Blero ia lë fajin vetes për ndarjen nga Afrona Dika – i kërkon falje publikisht

Yjet
Pse nuk funksionoi lidhja e tyre? Blero dhe Afrona tregojnë për herë të parë për arsyet e ndarjes

Pse nuk funksionoi lidhja e tyre? Blero dhe Afrona tregojnë për herë të parë për arsyet e ndarjes

Yjet
Publikohet podcasti i shumëpritur i Blero dhe Afronës

Publikohet podcasti i shumëpritur i Blero dhe Afronës

Yjet
Pritjes i erdhi fundi – intervista e Afronës me Bleron publikohet sot

Pritjes i erdhi fundi – intervista e Afronës me Bleron publikohet sot

Yjet
Blero dhe Afrona flirtojnë në Instagram? Veprimi i tyre bëri “lëmsh” rrjetin

Blero dhe Afrona flirtojnë në Instagram? Veprimi i tyre bëri “lëmsh” rrjetin

Po Flitet
“E dramatizoi shumë” – Blero tregon se përse nuk u publikua intervista me Afronën

“E dramatizoi shumë” – Blero tregon se përse nuk u publikua intervista me Afronën

Yjet
Afrona dhe Blero në konflikt për podcastin e shumëpërfolur

Afrona dhe Blero në konflikt për podcastin e shumëpërfolur

Po Flitet
Afrona jep detaje për publikimin e podcastit të shumëpritur me Bleron: Nuk ka sekrete, keni të drejtë të dini gjithçka

Afrona jep detaje për publikimin e podcastit të shumëpritur me Bleron: Nuk ka sekrete, keni të drejtë të dini gjithçka

Yjet
Habit Blero: Intervistën me Afronën e bëra për inat të ish-të dashurës time

Habit Blero: Intervistën me Afronën e bëra për inat të ish-të dashurës time

Yjet
Në mesin e yjeve botërore, Afrona Dika shkëlqen me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë

Në mesin e yjeve botërore, Afrona Dika shkëlqen me paraqitjen në Festivalin e Filmit në Kanë

Yjet
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Yjet
“Mendoj që ua kemi borxh”, Afrona dhe Blero me dy episode për ndarjen e tyre – zbulohet se kur do të publikohen

“Mendoj që ua kemi borxh”, Afrona dhe Blero me dy episode për ndarjen e tyre – zbulohet se kur do të publikohen

Yjet
“Podcasti me Afronën është keqkuptuar, ndjenjat e mia i përkasin ‘bebes’” – Befason Blero me reagimin

“Podcasti me Afronën është keqkuptuar, ndjenjat e mia i përkasin ‘bebes’” – Befason Blero me reagimin

Yjet
Blero flet për takimin me Afronën: Kur e pashë atë duke qarë, më doli loti – edhe burrat qajnë

Blero flet për takimin me Afronën: Kur e pashë atë duke qarë, më doli loti – edhe burrat qajnë

Yjet
“Veç je zhdukur prej jetës time” – Blero dhe Afrona tregojnë mes lotësh se përse nuk funksionoi martesa e tyre

“Veç je zhdukur prej jetës time” – Blero dhe Afrona tregojnë mes lotësh se përse nuk funksionoi martesa e tyre

Yjet
Bëhen bashkë pas dy vitesh Blero e Afrona Dika

Bëhen bashkë pas dy vitesh Blero e Afrona Dika

Po Flitet
Ndonëse janë ndarë, Blero dhe Afrona shihen në të njëjtin event në Zvicër

Ndonëse janë ndarë, Blero dhe Afrona shihen në të njëjtin event në Zvicër

Yjet
Afrona Dika tashmë në rolin e prezantueses

Afrona Dika tashmë në rolin e prezantueses

TV / Film
Afrona Dika: Jeta nuk është gjithmonë mjaltë ka momente që të rrëzon

Afrona Dika: Jeta nuk është gjithmonë mjaltë ka momente që të rrëzon

Yjet


mob5