LAJMI I FUNDIT:

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës

15 Artikuj

“Keqpërdoren” pasaportat, Policia ndalon dy shtetas të Iranit në Aeroport që kërkuan azil

“Keqpërdoren” pasaportat, Policia ndalon dy shtetas të Iranit në Aeroport që kërkuan azil

Kosovë
Nesër bllokohen disa rrugë në Prishtinë, shkak vizita e presidentit të Letonisë

Nesër bllokohen disa rrugë në Prishtinë, shkak vizita e presidentit të Letonisë

Kosovë
Mbi 221 mijë bashkatdhetarë arritën në Kosovë gjatë muajit korrik

Mbi 221 mijë bashkatdhetarë arritën në Kosovë gjatë muajit korrik

Të Tjera
​Aeroporti i Prishtinës me linjë të re me Suedinë

​Aeroporti i Prishtinës me linjë të re me Suedinë

Kosovë
Rifillimi i fluturimeve-rreziku dhe mbrojtja e pasagjerëve

Rifillimi i fluturimeve-rreziku dhe mbrojtja e pasagjerëve

Të Tjera
Zemaj e mirëpret diasporën pas hapjes së ANP ‘Adem Jashari’: I jepni shpirt vendit

Zemaj e mirëpret diasporën pas hapjes së ANP ‘Adem Jashari’: I jepni shpirt vendit

Të Tjera
Ambasada e Suedisë në Prishtinë: Sot u kthyen 150 pasagjerë që ishin në Kosovë

Ambasada e Suedisë në Prishtinë: Sot u kthyen 150 pasagjerë që ishin në Kosovë

Kosovë
Greva në ANP “Adem Jashari”, menaxhmenti “suspendon” nëntë punëtorë

Greva në ANP “Adem Jashari”, menaxhmenti “suspendon” nëntë punëtorë

Të Tjera
MIT bën apel tek drejtuesit e sindikatës dhe ata të aeroportit, që të diskutojnë rreth zgjidhjes së problemeve

MIT bën apel tek drejtuesit e sindikatës dhe ata të aeroportit, që të diskutojnë rreth zgjidhjes së problemeve

Biznes
Aeroplanit nga Turqia i shfaqet një problem teknik pas uljes në ANP ‘Adem Jashari’

Aeroplanit nga Turqia i shfaqet një problem teknik pas uljes në ANP ‘Adem Jashari’

Kosovë
Të kthyerit nga Siria dërgohen në fshatin Vranidoll (Video)

Të kthyerit nga Siria dërgohen në fshatin Vranidoll (Video)

Kosovë
Ministri Gashi vizitoi Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës

Ministri Gashi vizitoi Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës

Lajme
Familjarët e turqve të arrestuar ende në aeroport: Kërkojnë pamjet e kamerave të sigurisë

Familjarët e turqve të arrestuar ende në aeroport: Kërkojnë pamjet e kamerave të sigurisë

Kosovë
Aeroporti i Prishtinës në kërkim të financimit për zgjerimin e pistës

Aeroporti i Prishtinës në kërkim të financimit për zgjerimin e pistës

Të Tjera
Rreth 1.5 milion udhëtarë e shfrytëzuan Aeroportin e Prishtinës

Rreth 1.5 milion udhëtarë e shfrytëzuan Aeroportin e Prishtinës

Të Tjera