LAJMI I FUNDIT:
Adnan Januzaj

Adnan Januzaj

311 Artikuj

Info

Adnan Januzaj është futbollist belg, i lindur më 5 shkurt 1995.

Adnan Januzaj shënon dy gola dhe një asistim në turpërimin që Basaksehir po ia bën Giresunsporit

Adnan Januzaj shënon dy gola dhe një asistim në turpërimin që Basaksehir po ia bën Giresunsporit

Ligat tjera
Zyrtare: Adnan Januzaj transferohet te Basaksehir

Zyrtare: Adnan Januzaj transferohet te Basaksehir

Ligat tjera
Po diskutohen detajet e fundit për huazimin e Januzajt te Basaksehir

Po diskutohen detajet e fundit për huazimin e Januzajt te Basaksehir

La Liga
Januzaj drejt largimit nga Sevilla, por do të mbetet në La Liga

Januzaj drejt largimit nga Sevilla, por do të mbetet në La Liga

La Liga
Januzaj po mendon shkëputjen e kontratës me Sevillën

Januzaj po mendon shkëputjen e kontratës me Sevillën

Ndërkombëtare
Nuk po luan fare te Sevilla, Gattuso tenton transferimin e Januzajt te Valencia

Nuk po luan fare te Sevilla, Gattuso tenton transferimin e Januzajt te Valencia

La Liga
Nuk po luan fare te Sevilla, Januzaj kërkon rikthimin te ish-skuadra

Nuk po luan fare te Sevilla, Januzaj kërkon rikthimin te ish-skuadra

La Liga
Januzaj nga prezantimit: Sevilla duhet të luajë gjithmonë në Ligën e Kampionëve, duhet tu kthehemi fitoreve

Januzaj nga prezantimit: Sevilla duhet të luajë gjithmonë në Ligën e Kampionëve, duhet tu kthehemi fitoreve

La Liga
Zyrtare: Adnan Januzaj nënshkruan me Sevillan

Zyrtare: Adnan Januzaj nënshkruan me Sevillan

La Liga
Januzaj te Sevilla për testet mjekësore

Januzaj te Sevilla për testet mjekësore

La Liga
Sevilla në bisedime të avancuara për transferimin e Adnan Januzajt

Sevilla në bisedime të avancuara për transferimin e Adnan Januzajt

La Liga
Adnan Januzaj i ofrohet Barcelonës, në listë edhe Cavani dhe Belotti 

Adnan Januzaj i ofrohet Barcelonës, në listë edhe Cavani dhe Belotti 

La Liga
Januzaj ende i pavendosur për të ardhmen, ka oferta nga Italia dhe Anglia

Januzaj ende i pavendosur për të ardhmen, ka oferta nga Italia dhe Anglia

Premier League
Januzaj mund të kalojë te Evertoni, nëse ky klub e shet talentin e madh

Januzaj mund të kalojë te Evertoni, nëse ky klub e shet talentin e madh

Premier League
Januzaj drejt Serie B, ai ka vetëm ofertën e Genoas para vetës

Januzaj drejt Serie B, ai ka vetëm ofertën e Genoas para vetës

Serie A
West Ham në pritje të Januzajt, por për sulmuesin në garë futet edhe Atletico Madrid

West Ham në pritje të Januzajt, por për sulmuesin në garë futet edhe Atletico Madrid

La Liga
Katër skuadra pas Adnan Januzajt, ylli nga Kosova ende nuk ka vendosur për të ardhmen

Katër skuadra pas Adnan Januzajt, ylli nga Kosova ende nuk ka vendosur për të ardhmen

La Liga
Everton i bën ofertë Adnan Januzajt, ai mund të kthehet në Ligën Premier

Everton i bën ofertë Adnan Januzajt, ai mund të kthehet në Ligën Premier

Premier League
Moyes dëshiron ribashkimin me Adnan Januzajn

Moyes dëshiron ribashkimin me Adnan Januzajn

Premier League
Matteo Politano drejt largimit nga Napoli, Adnan Januzaj vjen në vend të tij

Matteo Politano drejt largimit nga Napoli, Adnan Januzaj vjen në vend të tij

Serie A
Barcelona mendon transferimin e Januzajt si lojtar të lirë

Barcelona mendon transferimin e Januzajt si lojtar të lirë

La Liga
Zyrtare: Adnan Januzaj largohet nga Real Sociedadi

Zyrtare: Adnan Januzaj largohet nga Real Sociedadi

La Liga
Januzaj shënon gol, Sociedadi siguron garat evropiane për edicionin e ardhshëm

Januzaj shënon gol, Sociedadi siguron garat evropiane për edicionin e ardhshëm

La Liga
Notat e lojtarëve: Real Sociedad 0-1 Barcelona, Ter Stegen mbajti portën të paprekur

Notat e lojtarëve: Real Sociedad 0-1 Barcelona, Ter Stegen mbajti portën të paprekur

La Liga