LAJMI I FUNDIT:

Adem Grabovci

235 Artikuj

Apeli konfirmon aktakuzën ndaj Adem Grabovcit dhe të tjerëve në rastin “Pronto”

Apeli konfirmon aktakuzën ndaj Adem Grabovcit dhe të tjerëve në rastin “Pronto”

Kosovë
Aksidentohet Adem Grabovci, policia jep detajet

Aksidentohet Adem Grabovci, policia jep detajet

Kronika e Zezë
Konfirmohet aktakuza ndaj të akuzuarve për rastin “Pronto”

Konfirmohet aktakuza ndaj të akuzuarve për rastin “Pronto”

Kosovë
Grabovci: Kur u ktheva në Kosovë, lashë fondin “Vendlindja Thërret” me 70 mijë franga borxhe (Video)

Grabovci: Kur u ktheva në Kosovë, lashë fondin “Vendlindja Thërret” me 70 mijë franga borxhe (Video)

Kosovë
Grabovci: “Pronto”, më e rëndë se vdekja që kam parë disa herë me sy (Video)

Grabovci: “Pronto”, më e rëndë se vdekja që kam parë disa herë me sy (Video)

Kosovë
Grabovci: Konjufca edhe nëse ka qenë pjesë e SHIK-ut nuk duhet të turpërohet (Video)

Grabovci: Konjufca edhe nëse ka qenë pjesë e SHIK-ut nuk duhet të turpërohet (Video)

Kosovë
Avokatët në rastin ‘Pronto’: Aktakuza u ngrit si rezultat i presionit mediatik

Avokatët në rastin ‘Pronto’: Aktakuza u ngrit si rezultat i presionit mediatik

Kosovë
Të akuzuarit dhe avokatët kundërshtojnë akuzat në rastin ‘Pronto’

Të akuzuarit dhe avokatët kundërshtojnë akuzat në rastin ‘Pronto’

Kosovë
Nuk ka datë për gjykimin e Adem Grabovcit

Nuk ka datë për gjykimin e Adem Grabovcit

Kosovë
Grabovci ngre dolli me presidentët Thaçi e Meta (Foto)

Grabovci ngre dolli me presidentët Thaçi e Meta (Foto)

Politikë
Shtyhet seanca ndaj Adem Grabovcit dhe të tjerëve në rastin ‘Pronto’

Shtyhet seanca ndaj Adem Grabovcit dhe të tjerëve në rastin ‘Pronto’

Kosovë
Sot dalin para gjyqit Grabovci dhe të akuzuarit e tjerë për “Pronto”

Sot dalin para gjyqit Grabovci dhe të akuzuarit e tjerë për “Pronto”

Kosovë
Tensione në gjykimin e “Syrit të Popullit”, dëshmojnë Adem Grabovci, Elmi Reçica dhe Ramë Maraj

Tensione në gjykimin e “Syrit të Popullit”, dëshmojnë Adem Grabovci, Elmi Reçica dhe Ramë Maraj

Kosovë
Grabovci: BE-ja t’i bëjë presion Serbisë, jo Kosovës

Grabovci: BE-ja t’i bëjë presion Serbisë, jo Kosovës

Kosovë
Rasti ‘Pronto’, Adem Grabovci dhe 11 të tjerët sot në gjyq

Rasti ‘Pronto’, Adem Grabovci dhe 11 të tjerët sot në gjyq

Kosovë
“Djemtë e babës”, një sistem i drejtësisë që i nënshtrohet politikës (Video)

“Djemtë e babës”, një sistem i drejtësisë që i nënshtrohet politikës (Video)

Kosovë
Grabovci mungon në seancën e parë për rastin ‘Pronto’

Grabovci mungon në seancën e parë për rastin ‘Pronto’

Drejtësi
Nesër nis gjykimi i të akuzuarve të rastit “Pronto”

Nesër nis gjykimi i të akuzuarve të rastit “Pronto”

Kosovë
Lajmërohet Adem Grabovci, mbështetë Thaçin për korrigjimin e kufijve me Serbinë

Lajmërohet Adem Grabovci, mbështetë Thaçin për korrigjimin e kufijve me Serbinë

Kosovë
Caktohet data e gjykimit në rastin “Pronto”

Caktohet data e gjykimit në rastin “Pronto”

Kosovë
Rasti “Pronto” kalon në Departamentin e Krimeve të Rënda

Rasti “Pronto” kalon në Departamentin e Krimeve të Rënda

Kosovë
Grabovci u kërkon falje Jakup Krasniqit dhe Flora Brovinës

Grabovci u kërkon falje Jakup Krasniqit dhe Flora Brovinës

Kosovë
Aktakuzë për rastin “Pronto”, këta janë zyrtarët e lartë të cilët po akuzohen

Aktakuzë për rastin “Pronto”, këta janë zyrtarët e lartë të cilët po akuzohen

Politikë
Pritet të ngritet aktakuzë kundër grupit të Adem Grabovcit për rastin e përgjimeve

Pritet të ngritet aktakuzë kundër grupit të Adem Grabovcit për rastin e përgjimeve

Drejtësi