LAJMI I FUNDIT:

Adana Demirspor

41 Artikuj

Arijan Ademi mund të largohet nga Kroacia, sinjale nga klubi i njohur turk

Arijan Ademi mund të largohet nga Kroacia, sinjale nga klubi i njohur turk

Ligat tjera
Montella zbulon më në fund arsyen pse u përlesh me Balotellin

Montella zbulon më në fund arsyen pse u përlesh me Balotellin

Ndërkombëtare
Skandal në Turqi, Montella përleshet me Balotellin dhe tenton ta godas sulmuesin italian

Skandal në Turqi, Montella përleshet me Balotellin dhe tenton ta godas sulmuesin italian

Ndërkombëtare
Mario Balotelli afër transferimit në Zvicër

Mario Balotelli afër transferimit në Zvicër

Ligat tjera
Valmir Veliu hap llogarinë e golave me Gaziantepin, shënon gol të bukur ndaj Adana Demirspor

Valmir Veliu hap llogarinë e golave me Gaziantepin, shënon gol të bukur ndaj Adana Demirspor

Ligat tjera
Balotelli shënon pesë gola, por njëri nga ta mund të garojë për çmimin ‘Puskas’

Balotelli shënon pesë gola, por njëri nga ta mund të garojë për çmimin ‘Puskas’

Ligat tjera
Një asist i realizuar, por Hadërgjonaj nuk ia doli ta mposhte Aro Muricin nga penalltia në fitoren e thellë të Kasimpasas ndaj Adana Demirsporit

Një asist i realizuar, por Hadërgjonaj nuk ia doli ta mposhte Aro Muricin nga penalltia në fitoren e thellë të Kasimpasas ndaj Adana Demirsporit

Ligat tjera
Balotelli shfaq tatuazhe të shumta në fytyrën e tij

Balotelli shfaq tatuazhe të shumta në fytyrën e tij

Ndërkombëtare
‘Ndoshta do të bëhem gazetar’ – Balotelli flet për të ardhmen pas futbollit

‘Ndoshta do të bëhem gazetar’ – Balotelli flet për të ardhmen pas futbollit

Ndërkombëtare
Balotelli afër rikthimit në Ligën Premier

Balotelli afër rikthimit në Ligën Premier

Premier League
Presidenti i Besiktasit: Balotelli do t’i bashkohet Juventusit

Presidenti i Besiktasit: Balotelli do t’i bashkohet Juventusit

Serie A
“Ai është super portier – kushton 20 milionë euro”, eksperti turk me fjalë të mëdha për Aro Muriç

“Ai është super portier – kushton 20 milionë euro”, eksperti turk me fjalë të mëdha për Aro Muriç

Ligat tjera
Aro Muric rikthehet nga lëndimi dhe bën disa pritje të jashtëzakonshme ndaj Besiktasit

Aro Muric rikthehet nga lëndimi dhe bën disa pritje të jashtëzakonshme ndaj Besiktasit

Ndërkombëtare
Vazhdon shkëlqimi i Aro Muric në Turqi, futet në formacionin më të mirë të javës

Vazhdon shkëlqimi i Aro Muric në Turqi, futet në formacionin më të mirë të javës

Ndërkombëtare
Demirspor me njoftim për gjendjen e Arijanet Muriq: Ai u largua nga ndeshja për t’u kontrolluar

Demirspor me njoftim për gjendjen e Arijanet Muriq: Ai u largua nga ndeshja për t’u kontrolluar

Ligat tjera
Pamje nga lëndimi i Arijanet Muriq në ndeshjen ku ishte fantastik me pritjet e tij

Pamje nga lëndimi i Arijanet Muriq në ndeshjen ku ishte fantastik me pritjet e tij

Ligat tjera
Dygolësh nga Balotelli, intervenime vendimtare nga Muriq – dy protagonistët e fitores së Demirspor

Dygolësh nga Balotelli, intervenime vendimtare nga Muriq – dy protagonistët e fitores së Demirspor

Ligat tjera
E konfirmon presidenti i skuadrës turke: Kishim marrëveshje për huazimin e Dele Alli, Lampard prishi gjithçka

E konfirmon presidenti i skuadrës turke: Kishim marrëveshje për huazimin e Dele Alli, Lampard prishi gjithçka

Premier League
Thuhet se do të ftohet nga Italia e Mancinit, Balotelli jep sinjale me gol dhe asistim

Thuhet se do të ftohet nga Italia e Mancinit, Balotelli jep sinjale me gol dhe asistim

Përfaqësueset
A ka bërë Balotelli mjaftueshëm për ta merituar ftesën e Italisë?

A ka bërë Balotelli mjaftueshëm për ta merituar ftesën e Italisë?

Ndërkombëtare
Newcastle po mendon për Mario Balotellin, e konfirmon presidenti i Adana Demirspor – por italiani ka një klauzolë lirimi

Newcastle po mendon për Mario Balotellin, e konfirmon presidenti i Adana Demirspor – por italiani ka një klauzolë lirimi

Premier League
Trajneri i ri i Galatasarayt kërkon transferimin e Aro Muric

Trajneri i ri i Galatasarayt kërkon transferimin e Aro Muric

Ndërkombëtare
Balotelli infektohet me COVID-19 gjatë pushimeve në Itali

Balotelli infektohet me COVID-19 gjatë pushimeve në Itali

Ndërkombëtare
Top transferimet e futbollistëve shqiptarë që ndodhen në vitin 2021

Top transferimet e futbollistëve shqiptarë që ndodhen në vitin 2021

Romak Zeqiri