LAJMI I FUNDIT:
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey

237 Artikuj

Info

Aaron James Ramsey është futbollist uellsian i lindur më 26 dhjetor 1990.

Megjithëse e zbret çmimin për 1.8 milion euro, Aaron Ramsey bëhet me vilën më të shtrenjtë në Uells (Foto)

Megjithëse e zbret çmimin për 1.8 milion euro, Aaron Ramsey bëhet me vilën më të shtrenjtë në Uells (Foto)

Yjet
Arsenal 1-3 Man Utd, notat e lojtarëve

Arsenal 1-3 Man Utd, notat e lojtarëve

Premier League
Sanchez apo Lukaku? Pogba apo Xhaka? – Arsenal-Man United, formacioni i kombinuar i derbit të javës në Ligën Premier (Foto)

Sanchez apo Lukaku? Pogba apo Xhaka? – Arsenal-Man United, formacioni i kombinuar i derbit të javës në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Arsenali përmbys për pesë minuta rezultatin ndaj Swanseat (Video)

Arsenali përmbys për pesë minuta rezultatin ndaj Swanseat (Video)

Premier League
Wenger nuk e di nëse do të luajnë Ozil e Ramsey kundër Chelseat

Wenger nuk e di nëse do të luajnë Ozil e Ramsey kundër Chelseat

Premier League
Mustafi i gatshëm, por Wenger nuk llogaritë në disa titullarë kundër Leicesterit

Mustafi i gatshëm, por Wenger nuk llogaritë në disa titullarë kundër Leicesterit

Premier League
Arsenal ia vazhdon kontratën yllit të skuadrës

Arsenal ia vazhdon kontratën yllit të skuadrës

Premier League
Tifozët serbë shfaqin sërish fytyrën e tyre, ua rrëmbejnë flamujt dhe simbolet mysafirëve uellsianë (Foto/Video)

Tifozët serbë shfaqin sërish fytyrën e tyre, ua rrëmbejnë flamujt dhe simbolet mysafirëve uellsianë (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Arsenal 2-1 Chelsea, nota e Xhakës dhe të tjerëve (Foto)

Arsenal 2-1 Chelsea, nota e Xhakës dhe të tjerëve (Foto)

Ndërkombëtare
Dy gola të shpejt në ndeshjen Arsenal-Chelsea (Video)

Dy gola të shpejt në ndeshjen Arsenal-Chelsea (Video)

Premier League
Të gjithë po tallen me lojtarët e Arsenalit te goli i tretë i WBA-së, përfshirë Mustafin dhe Xhakën (Foto/Video)

Të gjithë po tallen me lojtarët e Arsenalit te goli i tretë i WBA-së, përfshirë Mustafin dhe Xhakën (Foto/Video)

Premier League
Dy gola të shpejtë nga Arsenali ndaj Lincolnit – Sanchez nga distanca, Ramsey futet me top në portë (Video)

Dy gola të shpejtë nga Arsenali ndaj Lincolnit – Sanchez nga distanca, Ramsey futet me top në portë (Video)

Ndërkombëtare
Ramsey i del në përkrahje Wengerit, por i kritikon bashkëlojtarët

Ramsey i del në përkrahje Wengerit, por i kritikon bashkëlojtarët

Premier League
Ramsey: Ishte një fitore e merituar

Ramsey: Ishte një fitore e merituar

Premier League
Formacioni i javës së 22-të në Ligën Premier (Foto)

Formacioni i javës së 22-të në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Ylli i Arsenalit qëndron në stadium për t’u stërvitur, e gjitha kjo pas fitores ndaj Bournemouthit (Video)

Ylli i Arsenalit qëndron në stadium për t’u stërvitur, e gjitha kjo pas fitores ndaj Bournemouthit (Video)

Premier League
Ramsey flet për grushtin e marrë prej Cavanit (Video)

Ramsey flet për grushtin e marrë prej Cavanit (Video)

Liga e Kampionëve
Më të dobëtit e javës 12-të në Ligën Premier (Video)

Më të dobëtit e javës 12-të në Ligën Premier (Video)

Premier League
Reali mendon për Ramseyn

Reali mendon për Ramseyn

La Liga
Top dhjetë të dashurat e futbollistëve të Arsenalit: Ku renditen Xhaka e Mustafi (Foto)

Top dhjetë të dashurat e futbollistëve të Arsenalit: Ku renditen Xhaka e Mustafi (Foto)

Yjet
Kush është Lampardi, Gerrardi, Xavi i Arsenalit sipas Wengerit?

Kush është Lampardi, Gerrardi, Xavi i Arsenalit sipas Wengerit?

Premier League
Ramsey humb edhe ndeshjet me kombëtaren

Ramsey humb edhe ndeshjet me kombëtaren

Përfaqësueset
Ramsey ndryshon prapë stilin e flokëve (Foto)

Ramsey ndryshon prapë stilin e flokëve (Foto)

Yjet
Kaq muaj do të mungojë Aaron Ramsey

Kaq muaj do të mungojë Aaron Ramsey

Premier League