LAJMI I FUNDIT:
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey

237 Artikuj

Info

Aaron James Ramsey është futbollist uellsian i lindur më 26 dhjetor 1990.

Juventusi i gatshëm të shesë Ramseyn dhe Demiralin

Juventusi i gatshëm të shesë Ramseyn dhe Demiralin

Serie A
Liverpooli shumë afër t’i sigurojë shërbimet e Aaron Ramseyt

Liverpooli shumë afër t’i sigurojë shërbimet e Aaron Ramseyt

Serie A
Ramsey kërkon rikthimin te Arsenali

Ramsey kërkon rikthimin te Arsenali

Serie A
Ramsey: Dy vite zhgënjyese te Juventusi, shkak lëndimet e shpeshta

Ramsey: Dy vite zhgënjyese te Juventusi, shkak lëndimet e shpeshta

Serie A
Golashënuesit më të rinj të Ligës së Kampionëve: Jude Bellingham në dhjetë të parët, Ansu Fati i prinë listës

Golashënuesit më të rinj të Ligës së Kampionëve: Jude Bellingham në dhjetë të parët, Ansu Fati i prinë listës

Liga e Kampionëve
Juventusi do t’i shesë Ramseyn dhe Rabiotin, zëvendësimet e tyre janë gati

Juventusi do t’i shesë Ramseyn dhe Rabiotin, zëvendësimet e tyre janë gati

Serie A
Juve kërkon me ngulm rikthimin e Kean, i ofron Evertonit të zgjedh njërin nga dy mesfushorët e saj

Juve kërkon me ngulm rikthimin e Kean, i ofron Evertonit të zgjedh njërin nga dy mesfushorët e saj

Serie A
Ramsey i interesuar që t’i bashkohet Liverpoolit

Ramsey i interesuar që t’i bashkohet Liverpoolit

Premier League
Juventusi me ide të qarta – Vjen Locatelli, largohet Ramsey

Juventusi me ide të qarta – Vjen Locatelli, largohet Ramsey

Serie A
Ramsey: Juves i duheshin tri pikët

Ramsey: Juves i duheshin tri pikët

Serie A
Arthur e Cuadrado mungojnë ndaj Portos, pritet të kthehen Dybala e Ramsey

Arthur e Cuadrado mungojnë ndaj Portos, pritet të kthehen Dybala e Ramsey

Liga e Kampionëve
Juventusi mposht Sampdoria, vazhdon t’i afrohet kreut

Juventusi mposht Sampdoria, vazhdon t’i afrohet kreut

Serie A
Arsenali dhe politika e keqe e transferimeve – i bleu për rreth 200 milionë euro, i largoi falas

Arsenali dhe politika e keqe e transferimeve – i bleu për rreth 200 milionë euro, i largoi falas

Premier League
Dy lojtarë të lënduar, një karton i kuq dhe katër gola – Juventusi fiton ndeshjen dramatike ndaj Sassuolos

Dy lojtarë të lënduar, një karton i kuq dhe katër gola – Juventusi fiton ndeshjen dramatike ndaj Sassuolos

Serie A
Ramsey shpreh haptas pakënaqësinë ndaj Pirlos, godet shishet në momentin e zëvendësimit

Ramsey shpreh haptas pakënaqësinë ndaj Pirlos, godet shishet në momentin e zëvendësimit

Serie A
Juventusi e vë Ramseyn në shitje – tre klube nga Liga Premier e duan transferimin e tij

Juventusi e vë Ramseyn në shitje – tre klube nga Liga Premier e duan transferimin e tij

Serie A
Fabregas zbulon emrat e dy ish-bashkëlojtarëve të tij te Arsenali që mund të kishin luajtur për Barcelonën

Fabregas zbulon emrat e dy ish-bashkëlojtarëve të tij te Arsenali që mund të kishin luajtur për Barcelonën

Ndërkombëtare
Juventusi fërkon duart, disa nga lojtarët kthehen nga lëndimet

Juventusi fërkon duart, disa nga lojtarët kthehen nga lëndimet

Serie A
Juventusi me dy mungesa të mëdha ndaj Lazios, Chiellini dhe Ramsey mbeten jashtë

Juventusi me dy mungesa të mëdha ndaj Lazios, Chiellini dhe Ramsey mbeten jashtë

Serie A
Ramsey kthehet në stërvitje, skuadra e plotë e Juves për ndeshjen ndaj Dynamo Kievit

Ramsey kthehet në stërvitje, skuadra e plotë e Juves për ndeshjen ndaj Dynamo Kievit

Liga e Kampionëve
Formacioni me lojtarët me pagën më të lartë në secilën pozitë në Serie A

Formacioni me lojtarët me pagën më të lartë në secilën pozitë në Serie A

Serie A
Dhjetë lojtarët me pagën më të lartë këtë sezon në Serie A – Ronaldo dukshëm më i paguari

Dhjetë lojtarët me pagën më të lartë këtë sezon në Serie A – Ronaldo dukshëm më i paguari

Serie A
Ramsey: Me Pirlon po kënaqemi më shumë

Ramsey: Me Pirlon po kënaqemi më shumë

Serie A
Befasitë në përzgjedhje, Pirlo: Nuk dua ta kopjoj askënd

Befasitë në përzgjedhje, Pirlo: Nuk dua ta kopjoj askënd

Serie A