LAJMI I FUNDIT:
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey

237 Artikuj

Info

Aaron James Ramsey është futbollist uellsian i lindur më 26 dhjetor 1990.

Juventusi do t’i largojë katër futbollistë gjatë janarit, tre prej tyre mesfushor

Juventusi do t’i largojë katër futbollistë gjatë janarit, tre prej tyre mesfushor

Serie A
Ramsey drejt rikthimit në Ligën Premier, por paga e tij po i tremb ekipet e interesuara

Ramsey drejt rikthimit në Ligën Premier, por paga e tij po i tremb ekipet e interesuara

Serie A
Pesë yjet që mund të kthehen në Ligën Premier në afatin kalimtar të janarit

Pesë yjet që mund të kthehen në Ligën Premier në afatin kalimtar të janarit

Premier League
Ramsey do të jetë largimi i parë i Juventusit në dimër, uellsiani do të rikthehet në Angli

Ramsey do të jetë largimi i parë i Juventusit në dimër, uellsiani do të rikthehet në Angli

Serie A
Juventusi mendon për largime urgjente në janar – katër emra në krye të listës

Juventusi mendon për largime urgjente në janar – katër emra në krye të listës

Serie A
Wolverhamptoni dhe Crystal Palace përfshihen në garë për Ramsey

Wolverhamptoni dhe Crystal Palace përfshihen në garë për Ramsey

Premier League
Juventusi pa Dybalan dhe Ramseyn ndaj Lazios

Juventusi pa Dybalan dhe Ramseyn ndaj Lazios

Serie A
Largimi i Ronaldos nga Juventusi e lë De Ligtin si lojtarin më të paguar në Serie A – këta janë 10 përfituesit më të mëdhenj

Largimi i Ronaldos nga Juventusi e lë De Ligtin si lojtarin më të paguar në Serie A – këta janë 10 përfituesit më të mëdhenj

Serie A
Ai tanimë ka pranuar transferimin te Newcastle, Ramsey do të jetë transferimi i parë i madh nga sheikët në St James Park

Ai tanimë ka pranuar transferimin te Newcastle, Ramsey do të jetë transferimi i parë i madh nga sheikët në St James Park

Premier League
Juventusi ende po paguan për gabimet e Fabio Paraticit: Dështime si Ramsey e Rabiot, futbollistët rezervistë si Kulusevski dhe McKennie – mos arritja e marrëveshjes për Haaland!

Juventusi ende po paguan për gabimet e Fabio Paraticit: Dështime si Ramsey e Rabiot, futbollistët rezervistë si Kulusevski dhe McKennie – mos arritja e marrëveshjes për Haaland!

Serie A
Të gjithë po presin transferimin e parë nga Newcastle – duket se sheikët po ‘peshkojnë’ te Juventusi

Të gjithë po presin transferimin e parë nga Newcastle – duket se sheikët po ‘peshkojnë’ te Juventusi

Premier League
Plani i Juventusit për të nënshkruar me Pogban

Plani i Juventusit për të nënshkruar me Pogban

Serie A
Lista me lojtarët që Newcastle synon t’i transferojë – në mesin e tyre edhe top yje

Lista me lojtarët që Newcastle synon t’i transferojë – në mesin e tyre edhe top yje

Premier League
Ramsey mendon rikthimin në Angli, tri skuadra pas uellsianit

Ramsey mendon rikthimin në Angli, tri skuadra pas uellsianit

Serie A
Mendes në bisedime me Juventusin, por jo vetëm për largimin e Ronaldos – ia ofron një mesfushor Zonjës së Vjetër

Mendes në bisedime me Juventusin, por jo vetëm për largimin e Ronaldos – ia ofron një mesfushor Zonjës së Vjetër

Serie A
Ramsey mund të përfundojë te Milani

Ramsey mund të përfundojë te Milani

Serie A
Kthimi te Juventusi – Pjanic duhet ta presë largimin e Ramseyt

Kthimi te Juventusi – Pjanic duhet ta presë largimin e Ramseyt

Serie A
Tjetër shkëmbim mes Juventusit dhe Barcelonës

Tjetër shkëmbim mes Juventusit dhe Barcelonës

Serie A
Lojtarët e Juventusit dominuan me gola në Euro 2020

Lojtarët e Juventusit dominuan me gola në Euro 2020

Përfaqësueset
Neuer, Jota, Rudiger: Formacioni i të dështuarve në Euro 2020 bazuar në statistika

Neuer, Jota, Rudiger: Formacioni i të dështuarve në Euro 2020 bazuar në statistika

Përfaqësueset
Uellsi i gëzohet fitores së parë, Turqia në situatë të vështirë

Uellsi i gëzohet fitores së parë, Turqia në situatë të vështirë

Përfaqësueset
Vizioni i jashtëzakonshëm i Gareth Bale në asistimin e tij te goli i Ramseyt

Vizioni i jashtëzakonshëm i Gareth Bale në asistimin e tij te goli i Ramseyt

Përfaqësueset
Uellsi shkon në pushim me epërsi falë golit të Ramseyt ndaj Turqisë

Uellsi shkon në pushim me epërsi falë golit të Ramseyt ndaj Turqisë

Përfaqësueset
Juventusi ofron Ramseyn për Bellerinin

Juventusi ofron Ramseyn për Bellerinin

Premier League