LAJMI I FUNDIT:
Aaron Ramsey

Aaron Ramsey

237 Artikuj

Info

Aaron James Ramsey është futbollist uellsian i lindur më 26 dhjetor 1990.

Diçka e rrallë vjen nga familja Ramsey: Babë e bir nënshkruajnë në të njëjtën ditë për Cardiff Cityn

Diçka e rrallë vjen nga familja Ramsey: Babë e bir nënshkruajnë në të njëjtën ditë për Cardiff Cityn

Premier League
Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Formacioni i Arsenalit që e ka mposhtur për herë të fundit Cityn në Ligën Premier

Premier League
Juventusi i frikësohet një tjetër “situate të Ramseyt” me Arthur

Juventusi i frikësohet një tjetër “situate të Ramseyt” me Arthur

Serie A
Rikthehet “mallkimi” i Aaron Ramseyt – a ishte Olivia Newton-John viktima e fundit?

Rikthehet “mallkimi” i Aaron Ramseyt – a ishte Olivia Newton-John viktima e fundit?

Ligue 1
Aaron Ramsey realizon gol “raketë” në debutimin e tij në Ligue 1

Aaron Ramsey realizon gol “raketë” në debutimin e tij në Ligue 1

Ligue 1
Juventusi ‘heq qafe’ Aaron Ramseyn, klubi konfirmon marrëveshjen për largim me lojtarin

Juventusi ‘heq qafe’ Aaron Ramseyn, klubi konfirmon marrëveshjen për largim me lojtarin

Serie A
Juventusi kërkon me çdo kusht transferimin e Paredes, por fillimisht synon t’i largojë dy futbollistë

Juventusi kërkon me çdo kusht transferimin e Paredes, por fillimisht synon t’i largojë dy futbollistë

Serie A
Juventusi kërkon sa më parë largimin e tre lojtarëve

Juventusi kërkon sa më parë largimin e tre lojtarëve

Serie A
Juventus në bisedime të avancuara me Ramseyn për shkëputjen e kontratës

Juventus në bisedime të avancuara me Ramseyn për shkëputjen e kontratës

Serie A
Ramsey mbetet jashtë ekipit të Juves për turneun parasezonal

Ramsey mbetet jashtë ekipit të Juves për turneun parasezonal

Serie A
Ramsey bie pre e një mashtrimi nga tifozët e Juventusit – videoja bëhet virale në internet

Ramsey bie pre e një mashtrimi nga tifozët e Juventusit – videoja bëhet virale në internet

Serie A
Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Serie A
Mallkimi i Aaron Ramsey: Ai humbi penalltinë vendimtare në finalen e Ligës së Evropës

Mallkimi i Aaron Ramsey: Ai humbi penalltinë vendimtare në finalen e Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Ramsey po i përjeton problemet e njëjta edhe te Rangers

Ramsey po i përjeton problemet e njëjta edhe te Rangers

Ligat tjera
Ramsey flet pas zyrtarizimit te Rangers: Kam pasur shumë oferta

Ramsey flet pas zyrtarizimit te Rangers: Kam pasur shumë oferta

Ligat tjera
Ramsey rikthehet në radarin e Wolves

Ramsey rikthehet në radarin e Wolves

Premier League
Ramsey e ‘çmend’ Juventusin, refuzon pesë klube të Ligës Premier

Ramsey e ‘çmend’ Juventusin, refuzon pesë klube të Ligës Premier

Premier League
Nëse Ramsey nuk largohet, Juventusi do ta ‘ngrijë’ për pjesën e mbetur të sezonit

Nëse Ramsey nuk largohet, Juventusi do ta ‘ngrijë’ për pjesën e mbetur të sezonit

Serie A
Allegri flet për të ardhmen e Ramseyt, Arthur dhe Dybalas

Allegri flet për të ardhmen e Ramseyt, Arthur dhe Dybalas

Serie A
Tre yje të Serie A refuzuan transferimin në janar te Newcastle për të njëjtën arsye

Tre yje të Serie A refuzuan transferimin në janar te Newcastle për të njëjtën arsye

Premier League
Juve konfirmon se Ramsey ka rezultuar pozitiv me COVID-19

Juve konfirmon se Ramsey ka rezultuar pozitiv me COVID-19

Serie A
Ramsey drejt rikthimit në Ligën Premier, tani kërkohet edhe nga Crystal Palace

Ramsey drejt rikthimit në Ligën Premier, tani kërkohet edhe nga Crystal Palace

Serie A
Allegri e konfirmon: Morata do të qëndrojë te Juventusi, do të largohet Ramsey

Allegri e konfirmon: Morata do të qëndrojë te Juventusi, do të largohet Ramsey

Serie A
Eddie Howe dhe pesë blerjet e tij te Newcastle United: Me emra si Trippier, Martial, Ramsey e Umtiti do të krijonin formacion të fortë

Eddie Howe dhe pesë blerjet e tij te Newcastle United: Me emra si Trippier, Martial, Ramsey e Umtiti do të krijonin formacion të fortë

Premier League