LAJMI I FUNDIT:
Aaron Ramsdale

Aaron Ramsdale

53 Artikuj

Arsenali i tremb skuadrat e interesuara për Ramsdale me çmimin e kërkuar

Arsenali i tremb skuadrat e interesuara për Ramsdale me çmimin e kërkuar

Premier League
Arsenali po përgatit shitjen e katër yjeve këtë verë

Arsenali po përgatit shitjen e katër yjeve këtë verë

Premier League
Eliminimi nga Liga e Kampionëve ka ‘trazuar ujërat’ tek Arsenali – pesë lojtarë pritet të largohen në verë

Eliminimi nga Liga e Kampionëve ka ‘trazuar ujërat’ tek Arsenali – pesë lojtarë pritet të largohen në verë

Premier League
E ardhmja e Ramsdale larg Arsenalit, gjiganti italian ka shprehur interesim për shërbimet e tij

E ardhmja e Ramsdale larg Arsenalit, gjiganti italian ka shprehur interesim për shërbimet e tij

Premier League
Revolucion tek Arsenali, gjashtë lojtarë pritet të largohen nga ekipi gjatë verës

Revolucion tek Arsenali, gjashtë lojtarë pritet të largohen nga ekipi gjatë verës

Premier League
“Arteta e do atë sepse është i gjatë dhe luan mirë me këmbë” – Arsenali kërkon transferimin e portierit nga Kosova

“Arteta e do atë sepse është i gjatë dhe luan mirë me këmbë” – Arsenali kërkon transferimin e portierit nga Kosova

Premier League
Ylli i Arsenalit është ‘i pakënaqur’ në Emirates dhe mund të largohet edhe nëse fiton Ligën Premier

Ylli i Arsenalit është ‘i pakënaqur’ në Emirates dhe mund të largohet edhe nëse fiton Ligën Premier

Premier League
Artetas nuk i pëlqejnë pyetjet për të ardhmen e Aaron Ramsdales

Artetas nuk i pëlqejnë pyetjet për të ardhmen e Aaron Ramsdales

Premier League
Gjashtë lojtarët që Arteta nuk i do më te Arsenali – në shitje për përforcimet e reja

Gjashtë lojtarët që Arteta nuk i do më te Arsenali – në shitje për përforcimet e reja

Premier League
Ramsdale afër largimit nga Arsenali, dy klube angleze të interesuara për të

Ramsdale afër largimit nga Arsenali, dy klube angleze të interesuara për të

Premier League
Ramsdale do të largohet nga Arsenali, por do të mbetet në Ligën Premier

Ramsdale do të largohet nga Arsenali, por do të mbetet në Ligën Premier

Premier League
Barcelona ka katër portierë në listën e dëshirave për ta zëvendësuar Ter Stegenin

Barcelona ka katër portierë në listën e dëshirave për ta zëvendësuar Ter Stegenin

La Liga
E ardhmja e Ramsdale larg Arsenalit, ai mund të ndërrojë ambient së shpejti

E ardhmja e Ramsdale larg Arsenalit, ai mund të ndërrojë ambient së shpejti

Premier League
Arteta është i vetëdijshëm që ka shkaktuar kaos te Arsenali

Arteta është i vetëdijshëm që ka shkaktuar kaos te Arsenali

Premier League
Mikel Arteta ‘gati të shesë katër yje në janar’ për të financuar blerjen e Ivan Toney nga Brentford

Mikel Arteta ‘gati të shesë katër yje në janar’ për të financuar blerjen e Ivan Toney nga Brentford

Premier League
Chelsea po mendon një transferim befasues të Aaron Ramsdales

Chelsea po mendon një transferim befasues të Aaron Ramsdales

Premier League
Ramsdale tërheq interesimin e Chelseat pas situatës së krijuar tek Arsenali

Ramsdale tërheq interesimin e Chelseat pas situatës së krijuar tek Arsenali

Premier League
Mauricio Pochettino i jep një këshillë mikut të tij të vjetër Mikel Artetas: Ajo që po bën me këta dy lojtarë të Arsenalit është e rrezikshme

Mauricio Pochettino i jep një këshillë mikut të tij të vjetër Mikel Artetas: Ajo që po bën me këta dy lojtarë të Arsenalit është e rrezikshme

Premier League
“Nëse starton ky futbollist, ata kurrë nuk do ta fitojnë titullin” – Jamie Carragher shpërthen ndaj Arsenalit

“Nëse starton ky futbollist, ata kurrë nuk do ta fitojnë titullin” – Jamie Carragher shpërthen ndaj Arsenalit

Premier League
Mbeti në bankën rezervë – Aaron Ramsdale mund të largohet në janar, dy klube të mëdha interesohen për portierin anglez

Mbeti në bankën rezervë – Aaron Ramsdale mund të largohet në janar, dy klube të mëdha interesohen për portierin anglez

Premier League
Mikel Arteta pranon se është penduar që nuk e ka futur David Rayan në portë më herët

Mikel Arteta pranon se është penduar që nuk e ka futur David Rayan në portë më herët

Premier League
Arteta paralajmëron Ramsdale, Havertz dhe të tjerët: Askush nuk ka një vend të garantuar

Arteta paralajmëron Ramsdale, Havertz dhe të tjerët: Askush nuk ka një vend të garantuar

Premier League
Dhjetë portierët e nominuar për “Trofeun Yashin 2023”

Dhjetë portierët e nominuar për “Trofeun Yashin 2023”

Ndërkombëtare
Shoqata e Futbollistëve Profesionistë zgjedh formacionin më të mirë të vitit në Ligën Premier

Shoqata e Futbollistëve Profesionistë zgjedh formacionin më të mirë të vitit në Ligën Premier

Premier League


mob5