LAJMI I FUNDIT:

13 vjetori i Pavarësisë së Kosovës

42 Artikuj

Në 13 vjetorin e Pavarësisë, Bekim Jashari publikon videon ku shihet Hamëz Jashari duke vallëzuar

Në 13 vjetorin e Pavarësisë, Bekim Jashari publikon videon ku shihet Hamëz Jashari duke vallëzuar

Kosovë
Histori interesante e kravatave të Hajredin Kuçit dhe Sabri Hamitit ditën e shpalljes së pavarësisë

Histori interesante e kravatave të Hajredin Kuçit dhe Sabri Hamitit ditën e shpalljes së pavarësisë

Kosovë
Osmani: Qëllimet madhore e kombëtare nuk mund të realizohen pa unifikim

Osmani: Qëllimet madhore e kombëtare nuk mund të realizohen pa unifikim

Kosovë
Snajperisti gjerman i UÇK-së: Mos harroni pse jemi në republikën e madhe të quajtur Kosovë

Snajperisti gjerman i UÇK-së: Mos harroni pse jemi në republikën e madhe të quajtur Kosovë

Kosovë
Miku i madh i shqiptarëve Eliot Engel uron Kosovën për Ditën e Pavarësisë

Miku i madh i shqiptarëve Eliot Engel uron Kosovën për Ditën e Pavarësisë

Kosovë
Osmani ndan Medalje Presidenciale për 13-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Osmani ndan Medalje Presidenciale për 13-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Kosovë
NEWBORN, një porosi nga Kosova për botën

NEWBORN, një porosi nga Kosova për botën

Kosovë
Era Istrefi uron me imazhe të veçanta 13 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Era Istrefi uron me imazhe të veçanta 13 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Yjet
Pyper: Më shumë emocione patriotike më 28 nëntor sesa më 17 shkurt

Pyper: Më shumë emocione patriotike më 28 nëntor sesa më 17 shkurt

Kosovë
Sekretari Blinken uron Ditën e Pavarësisë: Kosova ka bërë hapa të rëndësishëm

Sekretari Blinken uron Ditën e Pavarësisë: Kosova ka bërë hapa të rëndësishëm

Kosovë
Partia Socialdemokrate uron qytetarët për 13 vjetorin e pavarësisë

Partia Socialdemokrate uron qytetarët për 13 vjetorin e pavarësisë

Kosovë
Me daulle e simbole të shtetit shënohet Dita e Pavarësisë në sheshet e Prishtinës

Me daulle e simbole të shtetit shënohet Dita e Pavarësisë në sheshet e Prishtinës

Kosovë
Meta në Ditën e Pavarësisë së Kosovës: Të fuqizojmë bashkëpunimin vëllazëror

Meta në Ditën e Pavarësisë së Kosovës: Të fuqizojmë bashkëpunimin vëllazëror

Shqipëri
Hoti në kazermën “Adem Jashari”: Pavarësia është ëndërr e realizuar e gjeneratave që sakrifikuan çdo gjë

Hoti në kazermën “Adem Jashari”: Pavarësia është ëndërr e realizuar e gjeneratave që sakrifikuan çdo gjë

Kosovë
Osmani para ushtarëve të FSK-së: Të gjithë jemi gardian të Republikës së Kosovës

Osmani para ushtarëve të FSK-së: Të gjithë jemi gardian të Republikës së Kosovës

Kosovë
Haradinaj në Prekaz përmend sërish bashkimin me Shqipërinë

Haradinaj në Prekaz përmend sërish bashkimin me Shqipërinë

Kosovë
Ushtria e Kosovës, një histori suksesi në 13 vite shtet

Ushtria e Kosovës, një histori suksesi në 13 vite shtet

Kosovë
Abbott: Dita e Pavarësisë mundësi e mirë për të reflektuar mbi sakrificën e së kaluarës

Abbott: Dita e Pavarësisë mundësi e mirë për të reflektuar mbi sakrificën e së kaluarës

Kosovë
Basha uron pavarësinë: Shqipëria do të jetë krah për krah me Kosovën

Basha uron pavarësinë: Shqipëria do të jetë krah për krah me Kosovën

Shqipëri
Një përvjetor ndryshe i Pavarësisë së Kosovës, pa ish-krerët e UÇK-së

Një përvjetor ndryshe i Pavarësisë së Kosovës, pa ish-krerët e UÇK-së

Kosovë
Ambasada gjermane uron Kosovën: Gëzuar ditën e pavarësisë

Ambasada gjermane uron Kosovën: Gëzuar ditën e pavarësisë

Kosovë
Jashari në Prekaz: U deshtë sakrificë për të pritur këtë ditë

Jashari në Prekaz: U deshtë sakrificë për të pritur këtë ditë

Kosovë
​Xhaçka: Ëndrra që për shumë breza dukej e pamundur, sot ka 13 vjet që është realitet

​Xhaçka: Ëndrra që për shumë breza dukej e pamundur, sot ka 13 vjet që është realitet

Shqipëri
Haradinaj homazhe në Reçak e Gllogjan për 13 vjetorin e pavarësisë

Haradinaj homazhe në Reçak e Gllogjan për 13 vjetorin e pavarësisë

Kosovë