LAJMI I FUNDIT:

Super-aksioni “John Wick 4” arrin në Cineplexx me eventin Pre Premiere, ku do të ketë super-shpërblime!

Super-aksioni “John Wick 4” arrin në Cineplexx me eventin Pre Premiere, ku do të ketë super-shpërblime!

Ikona e aksionit, Keanu Reeves rikthehet në kapitullin e katërt të “John Wick” me më shumë aksion se sa që kemi parë ndonjëherë.

Reklama

John Wick, aksioni i shumëpritur i cili ka sjellur ekskluzivitet të madh gjatë dekadës tani po arrin në Cineplexx me pjesën e katërt. Aksioni arrin këtë të mërkurë, më 22 mars dy ditë me herët para premierës botërore. Kinemaja Cineplexx, për këtë film do të organizojë eventin Pre Premiere në të dy kinematë, në Prishtinë dhe në Prizren duke filluar nga ora 19:00 ku do të ketë shumë shpërblime.

Ngjarja e filmit është vazhdimi i pjesës së tretë ku John Wick zbulon një rrugë për të mposhtur The High Table. Por përpara se të fitojë lirinë e tij, Wick duhet të përballet me një armik të ri i cili ka aleanca të fuqishme anembanë globit dhe fuqi që i kthejnë miqtë e vjetër në armiq. Aktorët e ri që i bashkohen pjesës së katërt janë, Bill Skarsgård i cili i bashkohet si Marquis de Gramont, një nga anëtarët e High Table të cilën John Wick e sfidon; legjenda e filmave aksion të arteve marciale Donnie Yen si një vrasës i verbër i High Table, i cili është një mik i vjetër i John Wick. Ky super-aksion është vlerësuar me 93% nga faqja e kritikëve të filmave Rotten Tomatoes.

Gjatë eventit do të dhurohen shpërblime të ndryshme në të dy kinematë.

Në kinemanë në Prishtinë do të dhurohen:

Një Laptop Gateway SLIM nga EGS Laptops

2x Syze Emporio Armani nga Optika Simon

3x Anëtarësi 1 vjeçare me 50 fishekë nga Reload Shooting Range

Një orë Casio nga IAS Watches – Jewelry – Optics

5x Kupona me vlerë 30€ për derivate në Kastrati Group

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga GEOX

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Tudors

Ndërsa në kinemanë në Prizren do të dhurohen:

3x Anëtarësi 1 vjeçare me 50 fishekë nga Poligoni Iliria 2

Një orë Casio nga IAS Watches – Jewelry – Optics

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Hatemoglu

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Chaussea

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx , ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit Cineplexx KS  apo direkt në kinema prej orës 15:30.


Në trend Magazina

Më shumë
Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Magazina

"Vizitat e Luizit në spital" - Arbër Hajdari përshkruan momentet më të vështira në Big Brother VIP Albania

Magazina
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Kalo në kategori