0Shares

Një person në Prishtinë ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga djali i tij, ndërsa të dyshuarit Policia i ka konfiskuar një sprej dhe një thikë.

I dyshuari pasi intervistimit me urdhër të Prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Një mashkull K/Shqiptar ka njoftuar në polici se ishte sulmuar fizikisht nga djali i tij mashkull k/Shqiptar. Policia nga i dyshuari ka konfiskuar një sprej dhe një thikë. I dyshuari pas intervistës me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, bëhet e ditur në raportin e policisë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)