0Shares

Sulmuesi i Liverpoolit, Luis Suarez, ka mundur të jetë tani lojtar i klubit rus, Zenit St. Petersburg dhe jo lojtar i gjigantit anglez, po që se oferta për të do të pranohej nga Ajaxi.

Agjenti Dmitry Selyuk ka pranuar se ai i ka bërë ofertë Suarezit për të kaluar te Zeniti në të kaluarën.

“Unë e njoh Suarezin, sepse agjenti i tij është Pere Guardiola, vëllai i Josep Guardiolës dhe ai është mik i mirë për mua. Disa vite më parë ia ofrova Surezin Zenitit, por ai nuk ka dashur që të largohet”, është shprehur Selyuk. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)