LAJMI I FUNDIT:

Stresi kërkon nga ndjekësit ta përkrahin Luiz Ejllin deri në fund: Po bën namin, është djalë shembullor

Stresi kërkon nga ndjekësit ta përkrahin Luiz Ejllin deri në fund: Po bën namin, është djalë shembullor

Arkimed Lushaj – Stresi tashmë është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ai qëndroi plot 103 ditë brenda dhe arriti të marrë çmimin e madh prej 160 mijë eurosh.

I njëjti ka reaguar disa herë pas daljes dhe fitores nga BBVK, teksa ka falënderuar të gjithë që e kanë votuar e mbështetur.

Foto: Screenshot/TikTok

Në një live në rrjete sociale, reperi nga Shqipëria u ka kërkuar të gjithë ndjekësve që ta përkrahin Luizin deri në finale.

Stresi me dedikim për prindërit: Faleminderit për gjithçka që bëtë dhe që do të ishit në gjendje të bënit nëse ju kërkoja
Lexo po ashtu Stresi me dedikim për prindërit: Faleminderit për gjithçka që bëtë dhe që do të ishit në gjendje të bënit nëse ju kërkoja

Këngëtari ka bërë thirrje nga vende të ndryshme të trojeve shqiptare që të mbështetet Ejlli, duke shtuar se është një djalë shembullor.

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

“Të gjithë që jeni këtu, ju kisha bërë thirrje gjithë popullit të Kosovës, gjithë Maqedonisë, Tetovës e kemi një banor tjetër, mik shumë i imi i ngushtë është Luizi që do ta suportojmë deri në fund në Shqipëri që po bën namin. Unë ju kisha thënë ta mbështetim maksimalisht sepse është djalë shembullor”, tha ai.

Stresi theksojmë që ngeli në fund të finales me aktorin Vedat Bajrami, i cili u rendit i dyti më i votuar nga publiku në BBVK. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori