0Shares

Trajneri i Interit, Andrea Stramaccioni, ka pranuar se ka disa shqetësime para ndeshjes ndaj Genoas në Serie A.

“Do të jetë një ndeshje e rëndësishme, por fatkeqësisht nuk jemi në formë të mirë”.

“Ne humbëm Yuto Nagatomon dhe Luca Castellazzin në ndeshjen e fundit në Kupën e Italisë kundër Veronas.

“Nëse nuk i hiqet suspendimi Guarinit, atëherë do të kemi mungesa edhe në mesfushë, sepse as Cambiasso nuk është i gatshëm të luajë”.

“Megjithatë, unë dua ta shoh një Inter të shkëlqyer kundër Genoas”, ka thënë Stramaccioni duke shpresuar që ta fillojë pjesën e dytë të sezonit nga pozita e dytë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)