0Shares

Trajneri i Interit, Andrea Stramaccioni, beson se Interi duhet të mposhtë Torinon në rast se ekipi i tij dëshiron të luftojë për tri pozitat e para në kampionat.

Interi është katër pikë prapa Lazios dhe nëntë pikë prapa Juventusit dhe me një fitore ndaj Torinos sonte mbrëma Nerazzurët do të ktheheshin në luftë për titull.

“Ndaj Torinos është një ndeshje që nuk mund ta humbasim dhe nuk duam ta humbasim. Është me rëndësi për ne që të jemi në luftë për pozitat e para”, ka theksuar Stramaccioni. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)