0Shares

Ish-ylli i Barcelonës, Hristo Stoichkov, beson se Pep Guardiola është shumë e mundur të drejtojë Manchester Cityn në të ardhmen e afërt.

Guardiola konfirmoi së fundmi se do t’i kthehet futbollit në sezonin 2013/2014 dhe klube si Bayerni, Chelsea, City dhe Arsenali janë vënë pas tij.

“Unë e shoh Guardiolën te Manchester City. Tandemi Begiristain-Guardiola ka krijuar mrekullira te Barcelona në të kaluarën”, ka theksuar bullgari.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)