0Shares

Komediani Steve Martin është bërë baba në moshën 67-vjeçare, shkruajnë mediat amerikane.

Ylli i filmit “Father of the Bride” dhe gruaja e tij Anne Stringfield kishin mirëpritur fëmijën në dhjetor, por kishin arritur ta mbajnë lajmin sekret deri tash.

“Ata kanë një foshnjë, dhe askush nuk e di se si arritën ta mbajnë lajmin sekret. Steve është shumë privat. Ata janë të ngazëllyer. Ata kanë punuar shumë për të pasur një foshnjë”, ka thënë burimi për shtojcën Page Six të New York Post.

Martin u martua me Stringfield, që është gruaja e tij e dytë, në vitin 2007 në një ceremoni befasuese ku pati edhe emra të famshëm përfshirë Tom Hanks dhe Diane Keaton, të cilin kishin ardhur duke pritur se ishte një ndejë e zakonshme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)