0Shares

Sulmuesi i Santosit, Neymar, nga sezoni i ardhshëm do të veshë fanellën e Barcelonës – shkruan Sport.

Sipas gazetës spanjolle, klubi katalunas dhe braziliani kanë arritur marrëveshje që transferimi të ndodhë në afatin kalimtar veror të këtij viti.

20-vjeçarit i skadon kontrata në vitin 2014, mirëpo ditë më parë ai deklaroi se nuk dëshiron të largohet nga Santosi si transfer i lirë, porse dëshiron t’i sjellë para klubit, për krejt çfarë ka bërë për të dhe familjen e tij. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)