0Shares

Snoop Lion u ka treguar gazetarëve pse gëzohet për secilën dhuratë që merr.

Këngëtari që muaj më parë ndërroi emrin (nga Dogg në Lion) dhe që është tërhequr nga repi për të bërë muzikë ‘reggae’, është rritur në pjesët e varfra të Kalifornisë, ashtu që nuk ka marrë dhurata për festa.

“Babadimri asnjëherë nuk ka ardhur në ‘geto’”, ka deklaruar Snoop, i cili ka treguar se i kalon festat me gruan dhe fëmijët e tij. Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)