0Shares

Agjenti i mesfushorit të Interit, Wesley Sneijder, ka mohuar spekulimet se holandezi është në negociata me Tottenhamin.

Manchester United është lidhur verën e kaluar me Sneijderin dhe tani Tottenhami është favorit i madh për të siguruar shërbimet e Sneijderit, megjithëse zërat i hedh poshtë agjenti.

“Nuk ka asgjë, absolutisht asgjë të vërtetë në këto spekulime”, ka theksuar agjenti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)