0Shares

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka shprehur zhgënjimin e tij pas humbjes nga Real Madridi në derbin madrilen.

“Nuk mund të fitonim, do të vazhdojmë ta kërkojmë mundësinë për ta fituar ndeshjen e radhës”.

“Deri te goli i Madridit, skuadra luante mirë. Pastaj ishte më vështirë dhe tash ekipi është i lënduar”.

“Do të punojmë nga e hëna të sigurojmë kualifikimin në Evropë”, ka deklaruar strategu argjentinas pas ndeshjes. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)