0Shares

Superylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, njihet për aftësitë e tij të jashtëzakonshme si futbollist dhe pos tjerash edhe jeta e tij private shpeshherë ka qenë nëpër faqet e para të gazetave...por si është dukur ai si fëmijë?

Ronaldo, i cili është në lidhje me modelen ruse Irina Shayk, posedon një karakter të çuditshëm, që nga shumë përshkruhet si egoist, apo edhe narcisoid, njeri që e pëlëqen veten.

Tani janë shfaqur imazhe të pa para më parë të tij si fëmijë, një prej të cilave e sheh atë bashk me babain e tij të ndjerë, që vdiq nga varësia e alkoolit.

Ronaldo do të bëhej më vonë futbollisti më i mirë në botë në fanellën e Manchester United, duke ia dedikuar edhe Topin e Artë të vitit 2008 babait të tij të ndjerë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)