0Shares

Familje të shumta kanë qen në shtëpitë e tyre dhe fëmijët që nga lindja mësohen t’i duan, të argëtohet dhe të luajnë me ta.

Në videon e publikuar në YouTube tregohet një “bisedë” mes qenit dhe foshnjës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)