LAJMI I FUNDIT:

Shtohen 2 destinacione të reja “low cost” drejt Lubjanës dhe Berlinit

Shtohen 2 destinacione të reja “low cost” drejt Lubjanës dhe Berlinit

Kompania më e madhe shqiptare Prishtina Ticket së shpejti do të operojë 2 herë në javë, të hënën dhe të premten, duke filluar nga 31 mars 2023 në drejtimin Prishtinë – Lubjanë – Prishtinë dhe nga data 1 prill 2023 nga Berlini drejt Prishtinës dhe anasjelltas.

Prishtina Ticket përveç këtyre 2 linjave ajrore do të vazhdojë me linjat e saj të rregullta drejt Zvicrës në aeroportin e Basel/Mulhouse, drejt Gjermanisë në qytetet Düsseldorf, Stuttgart, Münster Osnabrück, München, Nürnberg, si dhe drejt Suedisë në Växjö-Smaland.

Udhëtimet organizohen me kosto të volitshme ku përveç biletës së udhëtimit në çmim përfshihen edhe shërbimet e tjera si: rezervimi i ulëses, çantë dore si dhe bagazh deri në 20 kilogram – pa kosto shtesë.

Edhe pak vende kanë mbetur me çmime speciale prandaj, nxitoni dhe rezervoni biletën tuaj në www.prishtinaticket.net ose telefononi në qendrën e thirrjeve në numrat e telefonit:

🇩🇪 +49 7621 9165 313

🇨🇭 +41 61 510 06 86

🇽🇰 +383 49 200 286

🇸🇪 +46 470 580 944

🇸🇮 + 386 47 774 141

Bazuar në të dhënat e  Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari” gjatë vitit 2022 me Prishtina Ticket dhe GP Aviation udhëtuan 365.357 pasagjerë ose 12.22% të të gjithë udhëtarëve që kanë udhëtuar nëpërmjet Prishtinës.

Kontaktet në Facebook dhe Instagram.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Pushime me Eurokoha 7 ditë All Inclusive, duke filluar prej 315 Euro

Eurokoha
E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

E vërteta e madhe – Pse duhet të konsumoni mishin e freskët të pulës pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj?

Kosmonte Foods
Pas Lionel Messit edhe Birra Peja me mural gjigand në Tiranë nga piktori argjentinas Bagnasco

Pas Lionel Messit edhe Birra Peja me mural gjigand në Tiranë nga piktori argjentinas Bagnasco

Ekonomi
Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Investimi në vendbanim është me rëndësi – blerja e banesës së re tek Kompleksi Linda në Fushë Kosovë është i duhuri

Al Trade Center
Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ftesë për aplikim / ofertim – “Mirëmbajtja e pajisjeve të klimatizimit në dyqanet dhe objektet e IPKO-s’’

Ipko
Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

Një zgjidhje e avancuar për rënien e flokëve

VatanMed Clinic
Kalo në kategori