Secili nga ju që mendoni të blini shtëpi, në mendje keni edhe lagjen në të cilin dëshironi të bëni atë investim pasi ka po aq rëndësi sa vet shtëpia.

Preferencat e juaja rreth lagjes ku doni të vendoseni, sillen rreth stilit të ndërtimit, numrit të shtëpive etj, të gjitha këto janë të mundura me partnerin tuaj më të besueshëm Telegrafi Real Estate.

Gjithçka që duhet të dini rreth shtëpisë në shitje

Kjo shtëpi e Chelsea Point është e pozicionuar në një nga lagjet më moderne, në lagjen Bënica Park. E ndërtuar me standard të larta dhe stil anglez duke ju referuar lagjeve të Londrës.  E përshtatshme për familje, për të jetuar të lumtur dhe të qetë me të gjitha që ju nevojiten.

Me hapësirë të madhe brenda dhe jashtë nuk do të zhgënjeheni nëse e konsideroni për ta blerë.

– 205m2
– 2 Kate
– Kati përdhesë
– 1 Bodrum
– 1 Garazhë
– 1 Hapësirë për rekreacion
– 1 WC
– 1 Dhomë ndenje
– 1 Kuzhinë me tryezari
– 3 Dhoma gjumi
– 1 Master Bedroom
– 2 Banjo

SHËTITU NË KËTË SHTËPI PËRMES VIDEOS ME TITRA

SHËTITU NË KËTË SHTËPI PËRMES 3D VIRTUAL TOUR

Për më shumë informacione, kontaktoni në:

Ne ju ftojmë të kontaktoni më poshtë që ta caktoni terminin për ta parë nga afër shtëpinë dhe për ta negociuar çmimin.

Nr. Tel: 044 87 87 76
E-mail: ilir.kastrati@topia-ks.com