0Shares

Një 28-vjeçare italiane është bërë pre e ngacmimeve seksuale të një shqiptari.

Ngjarja ka ndodhur në Itali, kur vajza zbriti nga makina dhe ishte drejtuar për në një lokal për t’u bashkuar me miqtë e saj, raporton NOA.

Por, shqiptari i cili kishte ndjekur lëvizjet e 28-vjeçares dhe e ka parë atë të vetme, fillimisht i është drejtuar me fjalët: “Më pëlqen shumë”, e më pas ka filluar ta ngacmojë seksualisht.

Në këtë moment vajza bërtet dhe largohet me vrap, ndërkohë që pas këtij incidenti është drejtuar në polici dhe ka denoncuar shqiptarin, i cili ka deklaruar se në atë moment ka qenë i dehur dhe nuk mbante mend asgjë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)