0Shares

Tri femrat seksi dhe shumë të njohura shqiptare që jetojnë në Amerikë, i kanë shkaktuar probleme një hoteli.

Anxhela Martini, Afërdita Dreshaj dhe Tike Ivezaj, kanë bllokuar një ashensor të një hoteli në Miami.

Shekulli njofton se arsyeja e bllokimit është se bukuroshet u vonuan duke u shikuar në pasqyrat e ashensorit.

Në një farë mënyre nuk kanë dhe aq faj për këtë, sepse pronari i hotelit nuk duhet të kishte vendosur pasqyra, para të cilave bukuroshet tona nuk mund të rezistojnë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)