0Shares

Shkëndije Mujaj ka reaguar ndaj mediave rozë, veçanërisht gazetës Panorama, madje duke përdorur sharje.

Pas largimit nga “Vip Shpija”, Shkëndije Mujaj postoi një foto nudo, e cila bëri skandal në vend. Të gjitha mediat rozë, Kosovë e Shqipëri, mbushëm faqet me lajmin për të.

Por, pas atyre shkrimeve ka reaguar edhe vetë këngëtarja/modelja, për të sharë mediat rozë.

Ajo në faqen zyrtare të saj, postoi një shkrim revoltues ndaj gazetës “Panorama” duke u shprehur shumë e inatosur me shkrimin e tyre dhe, mes tjerash, duke thënë: “Shkëndija ka bërë bujë atë ditë që ka lindë”. /Telegrafi/

Fotografia e Shkëdijes që pushtoi mediat rozë

Postimi i Shkëndijes si reagim ndaj mediave rozë

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)