0Shares

Fjolla Morina ditë më parë publikoi videoklipin “FB” që është komentuar si këngë me tekst mjaft provokues dhe me klip që përmban skena të nxehta. Mirëpo, kjo nuk është e vetmja joshje seksuale që lidhet me emrin e kësaj këngëtareje.

Vipat.info raporton se këto ditë është përfolur një tjetër tërheqje seksuale mes saj dhe këngëtares nga Shqipëria, Rozana Radi, pas një interviste të Fjolles në mediat shqiptare.

“Jemi shoqe të mira. Kuptohemi shumë me njëra-tjetrën. I jemi besnike njëra-tjetrës. Ka diçka elektrizuese dhe kimike që na tërheq ne të dyjave, mbase edhe ndonjë shkëndijë seksuale…”, ka theksuar Fjolla për revistën Paloma. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)