Të kesh shtëpi ose vilë në vende turistike, jo vetëm bregdetare por edhe malore ka shumë benefite.

Kjo për faktin që ju mund ta shfrytëzoni për veten dhe familjen tuaj fundjavës dhe pushimeve, e gjithashtu ta lëshoni me qira për turistë të tjerë.

Me një fjalë është një investim me vlerë i cili sjellë shumë të mira materiale.

Gjithçka që duhet të dini rreth vilës në shitje

Kjo vilë me pamje panoramike gjendet në Makresh – Artanë. Vila ka 72m2 sipërfaqe totale dhe dy kate, në katin e parë është salloni me kuzhinë, banjo dhe terasa, ndërsa në katin e dytë janë dy dhoma gjumi.

E vendosur në një vend të pastër e me pamje të mahnitëshme, kjo vile gjendet në mesin e shumë vilave të fytyrave publike më të njohura në vend.

VILA NË SHITJE

Sipërfaqe: 72m2

Kati i parë:

Sallon me Kuzhinë

Banjo

Terasë

Kati i dytë:

2 Dhoma gjumi

 

 

Video e vilës në shitje

 

 

Shëtitja virtuale 3D

 

 

 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Boshnjaku Real Estate

E-mail: boshnjakurealestate@gmail.com

Nr.tel: 044 276 804 / 049 316 689