Kevin Heart është një ndër aktoret më të mirë të botës së hollivudit.

Aktori është një ndër më aktivët në rrjetet sociale duke sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Ai gjithashtu ka një jetë private dhe shpeshherë publikon fotografi të bashkëshortes, e cila duket mjaft seksi dhe joshëse.

Artisti gjatë ditës së sotme i ka dedikuar disa rreshta bashkëshortes, Eni Kohart që ka pasur datëlindjen.

“Urime datëlindjen gruaja ime Eni Kohart. Unë jam më i mirë falë teje. Të dua gjer në hënë dhe anasjelltas. Faleminderit për të gjitha. Ne po festojmë së bashku”, ka shkruar ai ndër të tjerash.

Ndryshe, Heart është duke punuar në video projekte të reja filmike që do t’i shohim gjatë fund vitit në ekranet e mëdha të kinemave. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Drip for sale! 💦💧

A post shared by E N I K O 💋 H A R T (@enikohart) on Aug 16, 2019 at 2:41pm PDT