0Shares

Daut Ilazi, shef i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës (AKI) në Gjilan ka mohuar zërat për suspendimin e tij, duke thënë se ai është duke punuar dhe se nuk ka marrë asnjë vendim për suspendim.

Informacionet që janë lansuar nga Prishtina se gjoja është suspenduar Daut Ilazi, udhëheqës i AKI për Gjilanin, i ka përgënjeshtruar ky i fundit.

Daut Ilazi i ka thënë portalit rajonipress se nuk ka marrë asnjë vendim e as informacion gojor se është suspenduar.

“Unë jam në punë dhe duke punuar edhe në këto momente dhe nuk e kam të qartë se si dikush thirret në emrin tim”, ka thënë Ilazi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)