0Shares

Ylli amerikan, Selena Gomez, dëshiron që të hyjë në lidhje me një mashkull më të pjekur, pasi plotësisht e ka tejkaluar lidhjen e saj me Justin Bieber dhe nuk ka më ndjenja për tinejxherin.

Selena e cila ishte dy vjet në lidhje me Justin Bieber beson se ëndërron që të jetë në lidhje me dikë që është ‘burrë’ dhe mashkull i pjekur, ndërsa edhe shoqëria e saj mezi pret që kjo të ndodhë.

“Të gjithë e dinë se ajo që një kohë po thotë se dëshiron të takojë një njeri më në moshë, dikë që është më i pjekur”, është shprehur një burim./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)