0Shares

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, dëshiron ta rikthejë në klub legjendën Clarence Seedorf.

Seedorf aktualisht luan në Brazil për Botafogo, por mund të joshet të rikthehet në Itali nga Berlusconi.

Tuttosport shkruan se presidenti i Milanit është duke kërkuar zëvendësim për trajnerin Massimilliano Allegri në fund të sezonit dhe në listën e tij është edhe Sedorf, së bashku me trajnerin e Napolit, Walter Mazzarri, dhe atë të Parmës, Roberto Donadoni. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)