0Shares

Mesfushori i Milanit, Clarence Seedorf, beson se Milani bëri një gabim të madh që u largua nga fusha të enjtën në miqësoren ndaj Pro Patrias, pasi lojtarët u abuzuan në mënyrë racore.

“Nuk mendoj se është dashur të bëhet shumë e madhe nga kjo”.

“Këta njerëz tani ndihen shumë të fuqishëm. Ata është dashur të identifikohen dhe të largohen nga stadiumi”, është shprehur Seedorf.

Seedorf u largua nga Milani pas dhjetë vitesh qëndrimi në klub dhe tani mbron ngjyrat e Botafogos. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)