0Shares

Përzgjedhësi i Argjentinës, Alejandro Sabella, ka lëvduar yllin e Barcelonës, Lionel Messi, duke thënë se ai është më shumë se një futbollist.

Argjentina do të luajë ndaj Suedisë të mërkurën dhe është Sabella ai që ka komplimentuar edhe njëherë superyllin argjentinas.

“Ai është lojtari më i mirë në botë. Ai është më shumë se një lojtar, ai është sportist fantastik, që gjithmonë kërkon sfida të reja”, ka thënë Sabella. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)