0Shares

Futbollisti anglez, Wayne Rooney dhe gruaja e tij Coleen do të bëhen prindër edhe të një djali.

Çifti i lumtur e ka bërë publik lajmin, pasi Coleen i ishte nënshtruar ekzaminimit me ultrazë.

“Ishte tepër emocionuese të shihja foshnjën tonë në ekran mbrëmë. Zbuluam se është djalë. Jemi shumë të entuziazmuar”, ka shkruara gruaja e Rooneyt në Twitter.

Sulmuesi Manchester Unitedit tashmë ka një djalë trevjeçar, ndërsa fëmija tjetër pritet të lindë kah maji i vitit të ardhshëm. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)